Call of Duty: Mobile’da 2023’in ilk sezonu Uyanış ile geliyor

Call of Duty®: Mobile’ın 2023 yılı birinci dönemi olan “Uyanış” ile oyuncular Yeni Yılı gösterişli bir biçimde kutluyor. Yılın birinci döneminde, oyuna kazanma taktiklerinizi yenileyebileceğiniz ve yeni mükafatlar kazanabileceğiniz çoklu oyuncu ve Battle Royale alanları ekleniyor.

18 Ocak Çarşamba günü başlayacak yeni dönemle birlikte oyuncular, Tavşan Yılı temalı Nuketown haritasına geri dönüp Büyük Tipi ve Yaşayan Ölülerin Harika Saldırısı üzere yeni ve güncellenmiş çoklu oyuncu modlarını oynayabilecek ve Ay Yeni Yılı güncellemelerine katılabilecek.

Call of Duty: Mobile 1. Dönemi Uyanış’ta oyuncular, 50 kademelik yeni savaş bileti, ödüllerinin yanı sıra Cassius – Yazgı Şampiyonu ve Rampage – Zehirli, yeni Dingo – Hepsini Fethet silahı, yeni silah dizaynları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar (CP) ve dönem boyunca eklenecek çok daha fazla içeriği kazanma fırsatı yakalayacak.

Android ve iOS üzerinden indirilebilir olacak yeni dönemle bir arada gelen tüm yeni içerikler ve güncellemeler şu formda;

  • Güncellenmiş Harita – Nuketown – Tavşan Yılı – Oyuncuların en sevdiği Nuketown, Ay Yeni Yılı temasıyla geri dönüyor. Oyuncuların yıllardır tanıdığı ve sevdiği mükemmel harita orijinal bir görünümle geri geliyor.
  • Yeni İzole BR Konumları – İzole Battle Royale haritasında iki yeni pozisyon eklendi. Ekoloji Laboratuvarında oyuncuların etkileşime geçebileceği bilgisayarlarla donatılmış seralar ve T-3 Rafineri tesisinde ise oyuncuların içine atlayıp binanın dışına uçmasını sağlayan iki “arıtma tüpü” yer alıyor.
  • Yeni ve Güncellenmiş Çok Oyunculu Modları – Oyuncuların verdiği hasar arttıkça başlarının büyüdüğü komik bir oyun modu olan Büyük Tipi, dönemin Ay Yeni Yılı temasını yansıtan güncellenmiş bir modla geri dönen Yaşayan Ölülerin Harika Saldırısı oyuncuların beğenisine sunuluyor.
  • Ay Yeni Yılı Güncellemeleri – Yeni BR pozisyonlarında içinde para olan kırmızı zarflar oyuna geri dönerken, izole haritada rastgele ortaya çıkan küçük R.A.B.T robotu, süratlice hasar vermeyi başaran oyunculara ganimet toplama fırsatı sunuyor. Çeşitli ilgi cazip yerlerin etrafında ganimet balonları da bulabilecek olan oyuncular, bu balonları vurup ganimetleri toplarken muvaffakiyetlerini süper bir havai fişek gösterisiyle taçlandırabilecek.  

Oyunun yeni dönemi boyunca özel dönemlik gayretler, şanslı çekilişler, oyun içi mağaza güncellemeleri, yeni güncellemeler ve geliştirmeler de oyuncuların beğenisine sunulacak. 14 Aralık’ta yayınlanacak olan Call of Duty: Mobile’ın 11. Sezonu Son Sınır” hakkında detaylı bilgi için resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu