Casper, yeni Nirvana C350 dizüstü bilgisayarı tanıttı

Casper Nirvana C350, yeni işlemcisi, konfigüre edilebilen yüksek depolama alanı, hafifliği ve ince çerçevesi ile yeniledi. Intel’in günlük kullanımlar için sunduğu işlemci ailesinin hem Celeron-Pentium hem de Intel Core i3 serisini de barındıran Casper Nirvana C350; bir evvelki jenerasyonlara nazaran daha yüksek performans sağlayan işlemcisi ile dikkat çekiyor.

Casper, yeni Nirvana C350 dizüstü bilgisayarı tanıttı

2&4 çekirdek, 14nm, 3.10 Ghz seri çekim frekansı özelliklerine sahip Nirvana C350; hem ofis hem de günlük kullanım için gereken tüm donanıma sahip. Daha yüksek işlemci ve grafik performansı arayan kullanıcılar için yenilenen bilgisayar, kullanıcılarına yepisyeni tecrübeler sunmayı vadediyor.

9mm inceliğindeki ekran çerçevesiyle genişleyen görüş açısı ve 14” boyutlu ekran imajıyla Casper Nirvana C350, şıklık ve hafiflik arayanların tercihi olurken Anti-Glare özelliğine sahip yansımasız ekranı ile de daha net bir manzara sağlar. Anti-Glare teknolojisi, ekrana düşen ışıkları absorbe ederek ekranda oluşacak imaj kaybını engellerken tıpkı vakit da TN ekran yapısı sayesinde de manzaraların etraftan net bir halde görülmemesini, böylelikle ofis dışında dahi inançlı kullanım imkânı sunar.

Özel alaşımlı yapısı sayesinde plastik gerece sahip olmasına karşın metal görünümü ve sağlamlığı sunan Nirvana C350, özel tasarlanan metalik gümüş grisi rengiyle kullanıcıların zevkine hitap ediyor. Gün içinde bilgisayarlarını yanlarında taşımak isteyenler için mümkün olabilecek en ince ve en hafif boyutlara getirilen C350, 1,3 kg hafifliğe, 19,9 mm inceliğe sahiptir.

Sahip olduğu SSD opsiyonu ile vakti kıymetli kılan ve gündelik işlerin mühletini en aza indiren Nirvana C350, üretkenlik, optimal vakit ve yüksek sürat sunuyor. Daha büyük boyutta depolama isteyen kullanıcılara disk opsiyonlu konfigürasyon sunarken kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor.

Casper Nirvana C350, özel tasarlanan klavyesi ve makas düzeneği sayesinde tuş basım ömrünü uzatır ve tuş sesinin çıkmasını önlerken kavisli yapısı ile de parmakların tuşlara tam oturmasını sağlayarak ellerin yorulmasını maniler.

4 GB sistem belleğine sahip Casper Nirvana C350 ile günlük kullanımda azamî performans elde edilir. Entegre RAM teknolojisi olan LPDDR platformunun en yeni sürümü olan LPDDR4 ile de güç tüketiminin minimal hale getirilmesi ile şarja bağlı kalınmadan uzun mühlet kullanılabilir. Özel tasarlanmış donanım ve yazılımın birleşmesiyle her sesin filtreden geçerek daha net ve berrak çıkmasını sağlayan geliştirilmiş ses sitemine sahip Nirvana C350, yüksek frekanslardaki seslerin kalitesini korur. Küçük HDMI, 2 USB girişi ve 1 SD kartı ile çalışma hayatını kolaylaştıran tahliller sunan Nirvana C350, Windows 10 işletim sistemine uyumlu çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Tasarımın yanı sıra aygıt performansında da en son teknolojileri kullanıcıyla buluşturan Casper; incecik çerçevesi ile şık, hafifliği ile işlevsel, güçlü işlemcisiyle yeni Casper Nirvana C350’yi şahsa özel konfigürasyon fırsatlarıyla tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Başa dön tuşu