Death Stranding, Türkçe altyazı seçeneğiyle gelecek

PlayStation Türkiye, Death Stranding’in Türkçe altyazı seçeneğiyle yayınlanacağını duyurdu. Bu yılın en merakla beklenen oyunlarından birisi olan Death Stranding’in bildiğiniz üzere dün çıkış tarihi resmen açıklanmış ve 9 dakikalık oyun içi manzaraları paylaşılmıştı. Kısa müddet sonra PlayStation Türkiye de Türkiye’deki oyunseverlere muştuyu verdi.

Hideo Kojima tarafından geliştirilen Death Stranding, 8 Kasım 2019’da çıkışını gerçekleştirecek. Enteresan kıssasıyla dikkat çeken Death Stranding dün yayınlanan fragmanıyla oyunseverleri heyecanlandırmayı başarmıştı.

Death Stranding’de Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lea Seydoux, Margaret Qualley, Guillerme Del Toro üzere ünlü isimler rol alıyor. Oyunun Türkiye PS Store fiyatı şu anda 429 TL. Death Stranding ayrıyeten Hideo Kojima’nın Konami’den ayrılışının akabinde geliştirdiği birinci oyun olarak da dikkat çekiyor.

Tanıtım yazısı:

Efsanevi oyun direktörü Hideo Kojima’dan yepisyeni ve çığır açacak bir PlayStation 4 deneyimi.

Ölüm Kıyısı’yla büsbütün değişime uğrayan bir dünyayla yüzleş. Geleceğimizin dağılmış kesimlerini taşı ve parçalanmış dünyayı adım adım bir ortaya getirecek bir seyahate çık.

Başrollerde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux ve Guillermo del Toro yer alıyor.
 

Başa dön tuşu