Mario Kart Tour oyununun beta test görüntüleri ortaya çıktı

Nintendo, geçtiğimiz aylarda ertelendiği açıklanan Mario Kart Tour oyunun beta testlerine başladı. Şimdilik Japonya’daki kullanıcılara sunulan bu test sürümü ile ilgili ekran manzaraları ise bize oyunla ilgili birtakım ayrıntılar veriyor.

Belli bir kademeden sonra para ödenmesi gerekecek

Bu versiyon bir beta sürüm olduğu için oyunla ilgili kimi şeylerin değişebileceğini belirtelim. Fakat genel manada sızan fotoğraflardaki üzere bir oyun bizi bekliyor. Görsellere bakacak olursak oyunun oynanma formu Mario Kart’a hayli benziyor. Fakat farklı olarak hızlanmanın otomatik olduğu ve kullanıcıların yapmaları gereken tek şeyin ekranı sağa ve sola kaydırmak olduğunu anlıyoruz.

Ayrıca, oyunla ilgili farklı olan şey ise yatay olarak değil dikey olarak oynanması.  Mario, Luigi, Peach, Daisy, Toad, Toadette, Rosalina, Waluigi, Baby Peach, Baby Daisy, Baby Rosalina, Metal Mario, Larry, Lemmy, Ludwig, Dry Bones ve Dry Bowser üzere karakterlerin olacağı oyun “free to start” olacak. Bu da oyunda aşikâr bir kademeye geldiğinizde devam etmek için para ödemek zorunda olduğunuz manasına geliyor.

Başa dön tuşu