7 uluslararası ödül alan akıllı köpek tasması satışta

Invoxia, CES 2023 fuarında insan elektrokardiyogramlarına eş bedel gelişmiş kalp izleme teknolojisine sahip akıllı köpek tasmasını duyurdu. Smart Dog Collar, sensörler ve yapay zekanın yardımıyla, köpeğin ne kadar sağlıklı, keyifli olduğu ve nerede olduğu hakkında genel bilgi sağlamak için hayati ehemmiyet taşıyan solunu ve kalp aktivitesini izleyebiliyor.

Uzman veterinerlerin katkılarıyla

Uzman veterinerlerin katkısıyla geliştirilen akıllı tasma, köpeği rahatsız etmeden sıhhat datalarını kaydedip işlemek ismine hareket, teneffüs ve kalp atış suratlarını ölçmek için minyatür radar sensörler ve ivmeölçerler içeriyor.

Tescilli teknoloji

Tescilli Heartprint teknolojisiyle, daima ölçümler yoluyla köpeğin kardiyo-pulmoner sisteminin iki boyutlu görsel bir temsilini çıkarıyor. Köpeğiniz ne kadar gerilimli, ağrısı var mı, kalp hastalıklarına davetiye çıkaracak bir rahatsızlığı var mı, ayrıntılı bilgiler içeriyor. Heartprint, EKG üzere her bir kalp atışının zamanlamalı hakkında bilgi sağlıyor ve ritmik bozukluklar ve öbür anormalliklerin algılanıp tahlil edilmesine yardımcı oluyor.

Güvenlik özellikleri

Smart Dog Collar, hayati belirtileri ölçmenin yanı sıra 7/24 pozisyon, davranış ve aktivite takibi yapabiliyor. Akıllı kaçış uyarıları ve buzzer üzere hareketli köpekleri gezdirirken yaşanan sıkıntılara tahlil getiren yerleşik güvenlik özellikleriyle geliyor.

149 dolarla satışta

Akıllı köpek tasması, 149 dolar fiyat etiketiyle (+sağlık bilgileri için aylık 8 dolar abonelik ücreti) 2023’ün üçüncü çeyreğinde satışa sunulacak.

Başa dön tuşu