Dört arka kameralı Motorola One Pro ortaya çıktı

Geride bıraktığımız Nisan ayında Motorola’nın birinci dört kameralı telefonunun CAD tabanlı render görselleri yayınlanmıştı. Artık ise Lenovo bünyesinde yer alan şirketin, isminden epeyce söz ettirecek telefonuna ilişkin yeni manzaralar ortaya çıktı.
Cashkaro isimli internet sitesi Motorola One Pro’nun dizaynını gözler önüne seren birkaç basın görseli paylaştı. Aygıt, Google’ın Android One programının bir kesimi olarak piyasaya sürülecek. Akıllı telefonla ilgili en dikkat cazip ayrıntı ise dört art kameraya sahip olması.

Dört art kameralı telefonlar ortasına katılacak

Şu anda piyasadaki telefonları birden fazla çift yahut üçlü kamera sistemi ile donatılmış durumda. Dört art kameralı telefon sayısı çok az. Bu da Motorola One Pro’nun rekabette kolay kolay öne çıkabileceği manasına geliyor. Ne yazık ki akıllı telefonla ilgili dörtlü kamera dışında pek fazla bilgi yok.
Cashkaro, aygıtın 3.5 mm kulaklık girişini koruyacağını ve USB-C ilişki noktası ile geleceğini sav ediyor. Şu an için bildiklerimiz bununla sonlu. Lakin yayınlanan görseller Motorola One Pro lansmanının çok yaklaştığını gösteriyor. Dolayısı ile telefonla ilgili tüm detayları yakında öğreneceğiz.

Başa dön tuşu