En Güçlü Ekran Kartı Performansı İsteyenlere: Excalibur

İster öğrenci, ister mimar, ister oyuncu olun; Excalibur bilgisayarlar yüksek performans ihtiyacınızı karşılayabilir.

https://gdetr.hit.gemius.pl/hitredir/id=.WnldKMt7QtidVt8PBNpLnXWfXT1raMLoEMMR.XL3cD.t7/fastid=caaqndgnsefvnzkmmspoxivalflc/stparam=rppncuiuzb/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/laptop-oyun-bilgisayari/excalibur-g911?utm_medium=WebTekno&utm_source=ExcaliburG911&utm_campaign=Nvidia-G911-Adv

Ülkemizin en popüler teknoloji markalarından Casper, yüksek güç ve performans sunan üst segment bilgisayar arayışında olan kullanıcılara yeni Excalibur G911 bilgisayarıyla cevap veriyor. NVIDIA’nın son teknoloji ekran kartı serisi RTX 40 ve Intel 13. Nesil işlemcilerle yenilenen Excalibur G911, performans arayışında olan herkesi davet ediyor.

Oyunculardan mimarına, mühendisinden yazılımcısına ve öğrencisine kadar pek çok kişiye hitap eden Excalibur G911, 165 Hz ekran yenileme hızı ve 500NIT %100 sRGB ekran parlaklığıyla görüntüyü daha gerçekçi kılıyor, tasarım ve grafik alanlarında ihtiyaç duyulan ultra net ve en doğru renkleri sunuyor.

NVIDIA RTX 40 serisi ekran kartları ile hızın dibini zorlamak:

excalibur

Profesyonel bir tasarımcı ile usta bir oyun tutkununun ortak ihtiyaçlarını, hızlı ve kaliteli bir ekran kartına sahip dizüstü bilgisayar karşılar. NVIDIA’nın GeForce RTX 40 serisi ekran kartları ile güçlenen Excalibur G911, önceki nesle göre 3 kata kadar daha fazla güç tasarrufu sunuyor ve Ada mimarisini, NVIDIA DLSS 3’ü ve beşinci nesil Max-Q teknolojilerini ilk kez dizüstü bilgisayarlara getiriyor.

RTX 40 Serisi Excaliburlar, oyuncular için Cyberpunk 2077 gibi AAA oyunlarında 4 kata kadar performans sunuyor ve üreticiler için, Omniverse ve Blender gibi önde gelen NVIDIA Studio özel uygulamaları için büyük oranda hızlandırma sunuyor.

NVIDIA Ada Lovelace mimarisi neler sunuyor?

Oyun ve performans tutkunlarının en önemli ortak noktası, güçlü bilgisayarlara “hayır” diyememeleri. Üstün oyun performansı ve içerik oluşturma, profesyonel grafikler, yapay zekâ ve bilgi işlem performansı sunmak için tasarlanan NVIDIA Ada Lovelace Mimarisi ile güçlenen Excalibur G911, tüm oyunlarda en iyisi olmak ve tüm görevleri başarıyla tamamlamak isteyen kullanıcılar için geliştirildi.

NVIDIA, Ada mimarisinde 3B grafikler için bir dönüm noktası olan gerçek zamanlı ışın izleme performansını daha da ileri taşıyacak pek çok yeniliğe imza attı ve kullanıcıların oyunları en iyi grafik seviyesinde oynarken performanstan taviz vermemeleri için yapay zekâ tabanlı nöral grafiklerdeki atılımını sürdürdü. Yeni GeForce RTX™ 40 serisi ekran kartlarında üstün ışın izleme performansı için 3. nesil RT çekirdekleri ve devrimsel nöral görüntüleme teknikleri ve yapay zekâ performansı için 4. nesil tensör çekirdekleri bulunur.

DLSS 3 teknolojisi ile limitsiz performans:

excalibur

DLSS 3, yapay zekâ destekli grafiklerde performansı kimi zaman 4 kata kadar artıran, devrim niteliğinde bir atılımdır. RTX 40 serisi Excalibur G911, DLSS 3 teknolojisi sayesinde saniye başına daha fazla kare oluşturmak için yapay zekayı kullanarak performansı artırır. DLSS 3, Kare Oluşturma algoritması sayesinde fazladan yüksek kaliteli kareler oluşturmak için GeForce RTX 40 Serisi GPU’lardaki yeni Optik Akış Hızlandırıcı ile ardışık oyun karelerini ve oyun içi hareket verilerini analiz eder.

Oluşturulan kareler, NVIDIA Reflex teknolojisi sayesinde sistem gecikmesini etkilemeden görüntü akışı içerisindeki yerlerini alır. DLSS 3 ve yapay kare olurşturma teknolojisi aralarında Cyberpunk 2077, Hogwarts Legacy, Microsoft Flight Simulator, Forza Horizon 5 ve Marvel’s Spider-Man Miles Morales’in de bulunuğu 50’den fazla oyunda yer alıyor.

Tüm bu güç ve performans, Excalibur G911 bünyesinde sunuluyor:

excalibur

RTX 40 serisi ve 13. Nesil işlemcilerle yenilenen, kullanıcıların dilediği gibi konfigüre edebildiği Excalibur G911, profesyonellerin ve oyun tutkunlarının ihtiyaçları olan performansı, güçlü donanımlarıyla karşılıyor. Akıllı turbo termal soğutma teknolojisi sayesinde işlemci ve ekran kartı ayrı ayrı soğutulurken, Excalibur G911 ile maksimum performans elde etmek mümkün oluyor. Ayrıca Excalibur Kontrol Merkezi sayesinde tüm oyunseverler, oyunun yoğunluğu ve hızına göre bilgisayarların performansını kendileri ayarlayabiliyor.

Bütçeye ve ihtiyaca göre özelleştirilebilen, ücretsiz ömür boyu performans garantisi sunan Casper Excalibur G911’e bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

#işbirliği

Başa dön tuşu