Huawei’den uygun fiyatlı Nova Mini Bluetooth hoparlör

Huawei’nin dün gerçekleştirdiği aktifliğin yıldızı yeni Nova 5 serisi telefonları ve Mediapad M6 tabletiydi. Lakin aktiflikte fazla detaylandırılmasalar da birçok farklı eserin daha duyurusu yapıldı. Bunlardan biri de Nova Küçük Bluetooth hoparlör.

Nova serisi altındaki telefon harici birinci ürün

Huawei Nova dendiğinde firmanın tanınan telefon modelleri akıllara geliyor. Nova Küçük Bluetooth hoparlör ise seri altındaki telefon harici birinci eser olma özelliğine sahip. Hayli sade bir dizaynla gelen Nova Küçük, canlı renkleriyle gene de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hoparlörün üzerinde sadece bir adet tuş bulunuyor. Üç adet led ışık ise hoparlörün irtibat noktasında yardımcısı olacak.

Huawei Nova Küçük Bluetooth hoparlör, IP54 su ve toza karşı dayanıklılık sertifikasına da sahip. İçerisine göz attığımızda ise 660 mAh batarya, Bluetooth 4.2, 3W şoför üzere teknik özellikler bizleri karşılıyor. Firmanın belirttiğine nazaran tek bir şarjla 4 saate kadar pil ömrü sunuluyor. Üzerindeki mikrofon yardımıyla 3 saate kadar da telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz. Şarj etmek için ise MicruUSB portu mevcut. Otomatik kapanma, TWS surrond ses üzere ek özellikleri olduğunu da belirtelim.

50 x 50 x 56.3 milimetre boyutlarında olan hoparlörün tartısı 101 gram. Siyah, yeşil, mor ve turuncu/kırmızı renklerinden istediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Fiyat etiketi ise 19 dolar olarak açıklandı. Satışlarına birinci olarak Çin’de başlanacak.

Başa dön tuşu