150 bin TL’lik Predator Thronos oyuncu kabininde DH PUBG Turnuvası için başvurular başladı

DonanımHaber ve Acer işbirliği ile ödüllü PUBG Turnuvası düzenliyoruz. Turnuvaya katılan oyun severler hem 150 bin TL bedelindeki Predator Thronos oyuncu kabini deneyimlemiş olacak hem de Acer Nitro 5 dizüstü bilgisayar kazanma talihi elde edecek.
DH Thronos PUBG Turnuvası’na başvurmak için tıklayın 

DH Thronos PUBG Turnuvası, 23 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul Cevahir AVM Teknosa Mağazası’nda düzenlenecektir. Aktifliğe katılan tüm oyunculara günün anısına Predator logolu T-Shirt armağan ediyoruz.

Turnuvaya katılan her bir yarışmacı, Predator Thronos oyuncu kabininde azamî 20 dakika boyunca solo oyun modunda PUBG oynayacak. Elde ettiği skora nazaran sıralamaya girecek.

 

Günün birincisi; Acer Nitro 5 dizüstü bilgisayar, Acer Nitro klavye, Predator Galea 300 Gaming kulaklık, Predator Mouse Pad üzere eserlerin isminin yazdığı kapalı zarflardan birisini seçerek kendi mükafatını kendisi belirleyecek.

Turnuvaya Nasıl Başvurulur? 

Turnuvaya başvurmak için Forum’daki turnuva konusunun altına “Çekilişe katılmak istiyorum” yazmanız kafidir. Özel İleti ile size ulaşacak ve müracaatınızın tamamlanması için birtakım bilgiler talep edeceğiz. Bilgilerini ileten şahıslar ortasından yapılacak çekilişle 20 yarışmacı belirlenecek. Yarışa katılacak şahıslar DH’de ve Forum’da duyurulacaktır.

DH Thronos PUBG Turnuvası’na başvurmak için tıklayın

Turnuva 23 Mayıs 2019 tarihinde İstanbul Cevahir AVM Teknosa Mağazası’nda gün uzunluğu sürecektir. O tarihte aktifliğe katılamayacak arkadaşlarımızın müracaatta bulunmaması rica olunur.

Başa dön tuşu