Galaxy M30 yenileniyor

Geçmiş yıllardaki çok serili akıllı telefon stratejisini rafa kaldıran ve bu yıla iki seri ile devam eden Samsung model sayısını arttırmaya devam ediyor. Yılın başlarında piyasaya sürülen Galaxy M30 modeli elden geçiriliyor.

Yeni Galaxy M30 neler sunacak?

Galaxy M serisi alt düzeyde Samsung’un epey fazla keyifli olmasını sağladı. Yalnızca Hindistan’da serinin 1 milyar dolarlık satış barajını aşması bekleniyor. Hal bu türlü olunca seriye rötuşlar da gecikmedi.

Kaynaklardan gelen bilgilere göre Galaxy M30 modeli elden geçirilerek yine piyasaya sürülecek. Büsbütün yeni bir model yerine kamera ve işletim sistemi tarafında uygunlaştırılmış bir versiyon olacağı belirtiliyor.

Galaxy M30 modeli hali hazırda Galaxy M20’den daha uygun kameraya sahipti lakin yeni güzelleştirmelerle biraz daha Galaxy M40 modeline yaklaşması bekleniyor. Ayrıyeten kutudan Android 9.0 ve One UI 1.1 ile çıkacağı tabir ediliyor. İsimlendirme tarafında ise s yahut e formunda bir takı olabilir.

Samsung’un öbür taraftan Galaxy A50 ve Galaxy A70 akıllı telefonlarının da yeni versiyonları gün yüzüne çıkmıştı. Firmanın A ve M serilerindeki modelleri yıl sonuna yanlışsız elden geçirilmiş bir formda karşımıza çıkması şaşırtan olmaz.

 

Başa dön tuşu