Galaxy Note 10’un pil kapasitesi ve renk seçenekleri ortaya çıktı

2019’un en çok beklenen akıllı telefonlarından biri olan Galaxy Note 10, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek. Ne yazık ki Samsung şu ana kadar aygıtla ilgili hiçbir detay paylaşmadı. Duyduğumuz birtakım bilgiler de spekülasyonlara dayanıyor. Artık de Galaxy Note 10’un renk seçenekleri ve pil kapasitesi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.
Görünüşe bakılırsa Galaxy Note 10 beş renkte satışa sunulacak. Bunlar Siyah, Beyaz, Gümüş, Kırmızı ve Pembe olarak sıralanıyor. Galaxy Note 10 Pro‘nun daha fazla renk seçeneği ile sunulma ihtimalinin olduğu da belirtildi. Güney Koreli şirketin yeni amiral gemisi ile ilgili ayrıntılar bununla sınırlı değil. Akıllı telefonun batarya kapasitesi de sızdırıldı.

Sertifikasyon kurumu pili onayladı

Galaxy Note 10’da yer alacak EB-BN972ABU model numaralı pil Güney Kore sertifikasyon kurumu tarafından onaylandı. Sertifikaya nazaran akıllı telefon 4.300 mAh kapasiteli bir pille piyasaya sürülecek. Kelam konusu bilgi doğruysa -ki o denli görünüyor- Samsung’un şimdiye kadar Galaxy Note serisi akıllı telefonlarında kullandığı en büyük pillerden biri olacak.

Başa dön tuşu