Galaxy S23 Ultra için yeni detaylar paylaşıldı: İddialı hoparlör ve kamera geliştirmeleri sunacak

Samsung, önümüzdeki haftalarda düzenlenecek Galaxy Unpacked 2023 etkinliğinde Galaxy S23Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modellerini tanıtacak. Yeni aktifliğe kısa bir müddet kala, serinin zirve modeli Galaxy S23 Ultra hakkında kimi farklı ayrıntılar ortaya çıktı.

Galaxy S23 Ultra’nın yeni özellikleri sızdırıldı

Ice Universe tarafından bildirilenlere nazaran Galaxy S23 Ultra, daha yeterli bir dinleme tecrübesi için hoparlör ve bas kalitesinde gözle görülür bir artış sunacak. Yeni aygıtta dikkat çeken bir başka gelişme ise kamera tarafında. Sızıntı kaynağı, Galaxy S23 Ultra’nın yavaş odaklanma problemlerini ortadan kaldıracağını ve “mükemmel bir sarsıntı önleme” sunacağını söylüyor.

Son olarak Samsung, amiral gemisinin mikrofon kalitesinde de kıymetli bir yükseltmeye imza atacak. Böylelikle aygıtın hem aramalarda hem de görüntü kaydı sırasında daha uygun multimedya tecrübesi sunması bekleniyor. Temel Galaxy S23 ve Galaxy S23+ modellerinin yeni özellikleri içerip içermeyeceği şimdi bilinmiyor. Akıllı telefonlar hakkında merak edilen tüm ayrıntıların, 1 Şubat tarihli Galaxy Unpacked etkinliğinde açıklanacağını söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu