Huawei’nin yeni router’ı WiFi Q2 Pro tanıtıldı!

Huawei’nin Almanya’nın Berlin kentindeki IFA 2019 bünyesinde tanıttığı WiFi Q2 Pro, kullanıcılarına meskendeki her köşeyi kapsayan akıllı bir WiFi tecrübesi ile donatmayı amaçlıyor.

Huawei’nin yeni router’ı WiFi Q2 Pro tanıtıldı!

Bilindiği üzere, internet ağının yaygınlaşması ve irtibat süratlerimizin yükselmesi ile, meskenlerde artan akıllı aygıt sayısı da arttı. Tabi doğal olarak 200 Mbps ve üstü geniş bant yaygınlığı, büyük sinyal kanallarında iletim trafiğinde ani bir artışı beraberinde getirdi.

Çin merkezli teknoloji devi, bu noktada Gigahome 5630 gigabit PLC modem yongası ile donatılmış ve PLC Turbo teknolojisine sahip olan WiFi Q2 Pro eseri ile imdadımıza yetişiyor.

Cihaz süratli data transferleri ve düşük gecikme mühleti sağlamak üzere PLC ağları için parazit önleyici müdahaleyi büyük ölçüde geliştirerek, 200 Mbps geniş bant ve daha süratli fiber optik geniş bant üzere yeni teknolojilerin yaygın olarak benimsenmesi için temel adım olarak görülüyor.

Huawei WiFi Q2 Pro ayrıyeten tak çalıştır özelliği ile kolay kullanım imkanı sunuyor. Yapılandırılmış her aygıt için 15’e kadar ek bağlantıya müsaade vererek, büyük bir konuttaki her yerin yüksek süratli bir internet irtibatına erişebilmesine imkan tanıyor. Ayrıca Huawei WiFi Q2 Pro, yeni nesil IPv6 ağ irtibat protokolünü destekleyerek, kullanıcının kapalılığını ve ağ güvenliğini daha da yüksek tutuyor.

Başa dön tuşu