Google Pixel 4 çift selfie kamerası ile gelebilir

2019 yılı akıllı telefon kesimi için he vakit olduğu üzere hareketli geçiyor. Birçok üretici teknolojik hudutları zorlayan amiral gemisi telefonlarını sahneye çıkardı. Google da yeni telefonuyla bunların ortasına katılmaya hazırlanıyor.
Daha evvel Google Pixel 4 hakkında kimi bilgiler gündeme gelmişti. Geekbench’te listelenen telefonun Snapdragon 855 ve 4 GB RAM ile güçlendirileceğini öğrendik. Ayrıyeten aygıtın delikli ekrana sahip olacağı sav edildi. Artık ise Pixel 4’e ilişkin olduğu belirtilen ekran hami film internete düştü.

Galaxy S10’a benzeyecek

Ön siparişe sunulan gözetici cam sineması, akıllı telefonun çift ön kamera ile geleceğini ortaya koyuyor. Ayrıyeten amiral gemisi telefonun ince çerçevelere sahip olacağını görüyoruz. Buna ek olarak üst ve alt kısımlarında stereo hoparlörler için bırakılmış boşluklar var.
Daha evvelki raporlarda aygıtın Samsung Galaxy 10 üzere Infinity-O stili bir ekranla geleceği bildirilmişti. Ayrıyeten hiçbir fiziksel tuş içermeyeceği ve bunun yerine dokunmaya hassas kapasitif tuşlara sahip olacağı söyleniyor. Tüm bu argümanların gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini önümüzdeki aylarda daima birlikte göreceğiz.

Başa dön tuşu