TP-Link’ten kurumlar için güç tasarruflu ağ tahlilleri

Wi-Fi eserleri pazarında dünya başkanı olan TP-Link, son yıllarda kurumsal ağ eserlerinde de argümanlı. Kurumlara yönelik eserlerini daima artıran şirket, buna paralel olarak pazar hissesini da büyütüyor. TP-Link’in kurumsal ağ tahlilleri ortasında ağ anahtarları (switch’ler) geniş bir yelpazeye sahip. Her tıp ihtiyaca uygun, farklı özelliklerde, yönetilebilir/yönetilemez, 4 port’ludan 52 port’luya kadar çok geniş bir switch ailesine sahip olan TP-Link, bu alanda da fiyat/performans açısından rakipsiz.

TP-Link’ten kurumlar için güç tasarruflu ağ çözümleri

TP-Link’in geniş switch ailesi, kurumlar için giderek daha kıymetli hale gelen güç tasarrufu özelliğine sahip. ‘Yeşil teknoloji’ özellikli bu eserler, daha az elektrik tüketiyor. Trafik olmayan port’ları otomatik olarak beklemeye alan aygıtlar, bu sayede bu port’ların gereksiz yere çalışmasını ve elektrik tüketmesini önlüyor. Yenilikçi güç tasarrufu teknolojilerinden yararlanan TP-Link switch’ler, güç tüketimini temas durumu ve kablo uzunluğuna nazaran otomatik olarak ayarlıyor. Bilhassa çok sayıda ağ eseri kullanılan işletmelerde bu tasarruf son derece kıymetli. Böylelikle TP-Link switch’ler satın alma maliyetinde olduğu üzere kullanım sarfiyatlarında de kurumlara avantaj sağlıyor.

TP-Link’in geniş switch ailesi ortasında fiber omurga anahtarlarından Ethernet üzerinden güç sağlayan PoE özellikli modellere kadar çok farklı ihtiyaçlara uygun eser yer alıyor. Konseyimi rahat, kolay yönetilen ve izlenebilen, inançlı ağ oluşturmayı sağlayan bu eserler ile TP-Link, farklı boyuttaki işletmelerin ağ gereksinimine tahlil sunuyor.

Başa dön tuşu