Google Pixel 4’ün tasarımını ve renk seçenekleri ortaya koyan görseller yayınlandı

Google birkaç hafta evvel beklenmedik bir atak yaparak şimdi resmiyet kazanmamış Pixel 4‘ün görsellerini paylaştı. Şirket tarafından yayınlanan görseller akıllı telefonun kare kamera modülü ile geleceğini onayladı. Lakin amiral gemisinin dizaynını tam olarak gözler önüne serdiği söylenemez.
Önümüzdeki aylarda tanıtılacak Pixel 4’ün renk seçenekleri de dahil olmak üzere tüm tasarımını açığa çıkaran yeni görseller ortaya çıktı. IndiaShopps tarafından yayınlanan imajlar aygıtın uzun bir ekranla geleceğini gösteriyor. Çentiksiz dizayna sahip olan telefonun ön kamerası ise üst çerçevede. Dolayısı ile üst çerçeve başkalarına kıyasla daha kalın.

Yeni renk: Nane Yeşili

Pixel 4’ün art paneline baktığımızda, sol üs köşeye pozisyonlandırılmış kare formunda üç sensörlü kamera modülünü görüyoruz. LED flaş da modülün içinde lakin biraz daha aşağıya yerleştirilmiş. Görünürlerde parmak izi tarayıcısı yok. Bu da telefonun ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı ile geleceğini gösteriyor.
Google’ın Pixel 4’te iPhone’lardaki Face ID üzere gelişmiş bir yüz tanıma teknolojisine yer vermesi bekleniyor. Akıllı telefon Siyah, Beyaz ve Nane Yeşili olmak üzere üç renk seçeneği ile sunulacak. Ne yazık ki raporda aygıtın teknik özellikleri, fiyatı ve ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Başa dön tuşu