Huawei FreeBuds 3 duyuruldu

Geçtiğimiz günlerde Huawei’nin toplumsal medya hesaplarında tanıtımı yapılan kablosuz kulaklık modeli FreeBuds 3, Berlin’de düzenlenen IFA 2019 fuarında tanıtıldı. Yeni kulaklığın en kıymetli özelliği Kirin A1 işlemcisi sayesinde akıllı teknolojilerle donatılmış olması.

Huawei FreeBuds 3 duyuruldu

Üçüncü kuşak kulaklık şık bir dizayna sahip. Ailenin evvelki üyelerine nazaran daha şık olan FreeBuds 3, dairesel bir halde tasarlanmış kutusu ile şarj edilebiliyor. Kirin A1 işlemcisinden güç alan akıllı kablosuz kulaklık Bluetooth 5.1 takviyesi sunuyor. EMUI 10 kullanan telefonlarda BT-UHD dayanağı de sunan kulaklık, 2.3 Mbps bilgi transferi yapabiliyor. Faal Gürültü Engelleme (ANC) özelliği bulunan kulaklık, beraberinde gelen şarj kutusu ile birlikte 20 saate kadar kullanıma imkanı sunuyor. Kulaklığın şarj kutusunun birebir vakitte kablosuz şarj özelliği de bulunuyor. Bu özellik sayesinde uygun bir şarj istasyonu ya da aksi şarj özelliği bulunan bir telefon yardımı ile bu kutuyu şarj etmek mümkün oluyor.

Resmi fiyatı şimdi açıklanmayan Huawei FreeBuds 3‘ün varsayımı fiyatının 200 dolar civarında olması bekleniyor. Türkiye pazarında da satışa sunulacağı duyurulan kulaklığın önümüzdeki günlerde raflardaki yerini alacak.

Başa dön tuşu