Sudan ucuz Xiaomi Mi Band 5 geliyor! İşte fiyatı ve özellikleri!

Teknoloji alanında pek çok dalda uzunluk gösteren Xiaomi, giyilebilir teknoloji alanında da değerli atılımlar yapmıştı. Mi Band serisi ile oldukça uygun fiyatlara milyonlarca kişiyi akıllı bileklikle tanıştıran Xiaomi, yarın yeni bir model daha tanıtacak.

Çin kaynaklı bilgilere nazaran Xiaomi yarın (yani 3 Nisan) Mi Band 5 modelini tanıtacak. Mi Band 5 de serinin öteki modelleri üzere oldukça uygun bir etikete sahip olacak.

Sudan ucuz Xiaomi Mi Band 5 geliyor! İşte fiyatı ve özellikleri!

1.2 inçlik renkli OLED ekranla gelecek olan akıllı bileklikte NFC takviyesi de yer alacak. Üstelik bu sefer yalnızca Çin’de değil tüm küresel pazarda bu özellik desteklenecek.

Sensor tarafında bir evvelki jenerasyona oranla daha gelişmiş teknolojilerin kullanılacağı Mi Band 5 yeniden epey uygun bir etikete sahip olacak.

Çinli kaynaklar Xiaomi Mi Band 5 fiyatı için 25 dolarlık bir etiket ön görüyorlar. Muhtemelen Xiaomi Mi Band 5 Türkiye fiyatı da 200 TL civarında olacaktır. Malum son periyotta dolar değerli ölçüde arttı. Hasebiyle bu kur artışının telefon ve akıllı bileklik fiyatlarına da yansıması olacaktır. Yeniden de 200 TL’nin Mi Band 5 üzere bir bileklik için oldukça makul olduğu söylenebilir.

Başa dön tuşu