Human Fall Flat 26 Haziran’da Android ve iOS’a geliyor

No Brake Games tarafından geliştirilen Human Fall Flat oyunu, birinci olarak 2016 yılında PC için çıkış yapmıştı. Temelinde fizik tabanlı bulmaca oyunu olan Human Fall Flat’da, denetim etmesi hayli sıkıntı bir karakteri yönetiyorsunuz. Bulmacayı çözüp, Bob ismindeki karakteri çıkışa ulaştırarak kısımları tamamlıyoruz. Bilhassa enteresan fizikleri sebebiyle arkadaşlarıyla oynayanlar için eğlenceli vakitler sunuyor. Oyunun 26 Haziran tarihinde taşınabilir platformlara çıkış yapacağı öğrenildi.

Ön kayıtlar başladı

Human Fall Flat, 26 Haziran tarihinde indirilmeye sunulacak olsa da şimdiden Android ve iOS mağazalarındaki yerini aldı. Google Play için bu ilişkiyi, App Store için ise bu ilişkiyi kullanarak ön kayıt yapabilirsiniz. Masaüstü sürümde bulunan karakter özelleştirme, arkadaşlarla oynama üzere tüm özellikler taşınabilir versiyonda da bulunacak.

Mobil sürümün geliştirici koltuğunda 505 Games bulunuyor. Oyunun çıkış tarihi de 505 Games tarafından paylaşılan Tweet ile öğrenildi. Human Fall Flat, PC’de gördüğü ilgiyi taşınabilir platformda da görebilecek mi vakit gösterecek.

Başa dön tuşu