Hem süratli hem sağlam: Anker Powerline+ şarj kablosu

Cihaz kutusundan çıkan şarj kabloların kısa mühlet içinde yıpranarak fonksiyonunu yitirmesi pek çok kullanıcının en değerli sıkıntılarından biri. Teknolojik eserleriyle bilinen Anker, dünyanın en süratli ve güçlü Powerline+ örgülü şarj/data kablosunu satışa sundu.

Hem süratli hem sağlam: Anker Powerline+ şarj kablosu

Göze beğenilen görünen dizaynıyla da dikkat çeken Anker Powerline+, üstün şarj ve gereç kalitesini erişilebilir fiyatla tüketiciye sunuyor. Rakiplerine nazaran 10 kat uzun ömür sunan bu kabloyu Android ve iOS aygıt sahipleri gönül rahatlığıyla kullanabiliyor.

Hem veri kablosu hem şarj aleti olarak kullanabileceğiniz Anker Powerline+’ın örgü gövdesi, dayanıklılığın somut göstergesi. Kopmaları ve kırılmaları engelleyen örgü gövde, Anker Powerline+’ın dayanıklılıkta tezini ortaya koyduğu üzere trend bir görünüme de sahip.

Anker Powerline+, kolay açılıp kapanabilen sade dizaynlı taşıma çantası ile birlikte geliyor. Dayanıklılığı üst düzeye çıkaran taşıma çantası, istenmeyen hasarlara karşı muhafaza sağladığı üzere gereksinim anında Anker Powerline+’ın kolay kolay bulunabilmesini sağlıyor.

Ömür uzunluğu garanti sunuyor

Çelikten daha güçlü ve çok daha hafif bir unsur olan kevlar ile örülmüş olan ve fiber teknoloji ile üretilen Anker Powerline+, ömür uzunluğu garanti sunuyor. 10 bin seferden fazla eğme bükme testinden muvaffakiyetle geçmiş olması da kullanıcısına ömür uzunluğu eşlik edeceğini gösteriyor.

Tüm aygıtlarla uyumlu

Anker’in ömür uzunluğu garanti sunan kablosu Anker Powerline+, sürat konusunda da çok başarılı! Powerline+, şarjda en az yüzde 20 vakit kazandırıyor. Anker Powerline+, geniş çaplı kablolar sayesinde düşük direnç yakalayarak daha süratli şarj imkânı sunuyor.

Dayanıklılıkta rakipsiz

10 bin kezden fazla eğme bükme testinden geçtiği halde hasara uğramayıp performansında da rastgele bir düşüş olmayan Anker Powerline+, en güçlü USB kablosu olduğunu ortaya koyuyor.

Her şarjda, MFI sertifikalı olmayan kablolara nazaran en az yüzde 20 vakit kazandıran Anker PowerLine+ USB kablo, kurşungeçirmez kevlar fiber, çift katlı esirgeyici kaplama ve güçlendirilmiş irtibat noktalarıyla dayanıklılıkta rakiplerinden farkını ortaya koyuyor. En kaliteli materyalden üretilmiş olan Anker Poweline+, 80 kilodan fazla dirence dayanabiliyor.

Başa dön tuşu