LEGO Tower oyunu beta sürecine başladı

Oyun dünyasında değerli bir yere sahip olan LEGO markası taşınabilir tarafta yeni bir oyun hazırlığında. LEGO Tower adındaki yeni yapı ve strateji oyunu ön kayıtlara başladı. İsteyenler beta sürecine de katılabilirler.

Lego Tower neler sunuyor?

NimbleBit tarafından geliştirilen LEGO Tower oyunu Tiny Tower konsepti üzerine inşa edilmiş. Size ilişkin bir gökdelende yeni katlar inşa ederek bunları restoran, spor salonu, daire, müze üzere yerler haline getiriyorsunuz. LEGO minifigürleri ile de bu yerlere kiracı yahut çalışan atıyorsunuz. Sonrasında ise binanıza gelen ziyaretçilerden para kazanmaya başlıyorsunuz. Kazandıkça da binanız gelişiyor.

Tiny Tower daha çok bina inşaatı ve strateji tiplerini birleştirdiği için herkese hitap etmeyebilir çünkü daha çok vakit geçirmeye dayanıyor. Oyunda tüm modüller mevcut LEGO setlerinden seçilmiş. Dilerseniz oyun içi ödemelerle olağanda alamadığınız set modüllerini alabiliyorsunuz. Varsa arkadaşlarınızın binalarını ziyaret ediyor ve aranızda modül alışverişi yapabiliyorsunuz.

Henüz beta sürecinde olduğu için kimi yanılgılar oluşabilir. Yeniden de tıbbın meraklıları için LEGO Tower denemeye paha. Sonuncu sürüm 1 Temmuz tarihinde yayınlanacak.

LEGO Tower beta sayfası

 

Başa dön tuşu