Lenovo’dan 1 Nisan Şakası Dizüstü Bilgisayar

Lenovo, 1 Nisan şakası olarak bir dizüstü bilgisayar tanıtımı gerçekleştirdi. Şirketin hiç üretilmeyecek olan bu dizüstü bilgisayarı ilginç bir şekilde geleceğe yön verebilir.

Biliyorsunuz ki büyük teknoloji şirketleri bir süredir katlanabilir ekran tasarımlarıyla öne çıkmaya başladı. Bunun ilk etkilerini telefonlarda görmüştük. Şimdi ise dizüstü bilgisayar ekranlarında bir benzerini görüyoruz.

Lenovo’nın şaka amacıyla tanıttığı dizüstü bilgisayarı da hiç seri üretime geçmeyecek olsa da bu nedenle geleceğe yön verebilir. Lenovo’nun bu yılın başlarında tanıttığı YOGA Book 9i’yi hatırlayanlara bu tasarım bir yerden tanıdık gelebilir. 

1 Nisan şakası olarak tanıtılan YOGA Book 18i:

yoga book 18i

Lenovo’nun piyasaya yeni sürmüş olduğu YOGA Book 9i, çift ekrana sahipti. Bu sebeple de Lenovo’nun ekran sayısını artırma isteği bir sır değil. Şirket de bu isteğini esprili bir dille YOGA Book 18i isimli bu dizüstü bilgisayarla yansıtmış. 

Böyle bir dizüstü bilgisayar görüp görmeyeceğimizi bilemeyiz. Ancak gelecekte karşımıza çıkabilecek teknolojiler arasında dört bir yanı ekran olan bir dizüstü bilgisayar görürsek eminiz ki hiçbirimiz şaşırmayız. 

Dünyaca Ünlü Markaların Duygularımızla Oynayan 1 Nisan Şakaları

Kaynak :
https://www.gizmochina.com/2023/04/01/lenovo-yoga-april-fools-day-flip-screen-laptop-prank/

ankara escort

Başa dön tuşu