LG InnoFest 2019 bu kez Orta Doğu ve Afrika’yı konuk etti

LG’nin eserlerini ve yeniliklerini tanıtmak emeliyle her yıl makul bölgelerde düzenlediği InnoFest bu yıl yedi yaşına girdi. Fuarın Avusturalya’dan sonraki konukları ise Orta Doğu ve Afrika (MEA) bölgesi oldu.

Yeni ürünler

9-11 Nisan tarihleri ortasında Güney Kore’de düzenlenen aktifliğe, Orta Doğu ve Afrika’dan iş ortakları, bayiiler ve medya mensupları katılarak firmanın yenilikçi teknolojileri ile stratejilerini tanıma fırsatı buldu.

Fuara katılan ziyaretçiler firmanın 3 değerli tasarım ve yenilik kategorisini inceledi. LG ThinQ bilindiği üzere firmanın yapay zekâ teknolojilerini kapsıyor. LG Signature dizayna değer veren özel bir eser kategorisi. LG Objet ise konutunuzdaki dekorasyona ahenk sağlayacak dikkat cazibeli dizaynlar sunuyor.

Fuarda sergilenen yeni eserler ortasında hava durumunu göstermekten alışveriş listesi oluşturmasına kadar farklı özellikleri bulunan LG InstaView buzdolabı, Tıpkı anda iki farklı bölme kullanarak çamaşır yıkayan LG TWINWash çamaşır makineleri, tozları klasik hava temizleyicilere nazaran yüzde 74 daha süratli temizleyebilen LG PuriCare ve dünyanın birinci kıvrılabilir OLED ekranı LG SIGNATURE OLED TV R dikkat çekti.

Başa dön tuşu