Mi Band 4’ün posteri ile tasarımı net olarak görüldü

Mi Band 4 için meraklı bekleyiş devam ediyor. Xiaomi’nin giyilebilir teknoloji pazarında da argümanlı firmalardan birisi olmasını sağlayan Mi Band serisi, bilhassa uygun fiyatıyla kullanıcıların dikkatini çekiyor. Tanıtılmasına üç gün kalan aygıt için yeni bir poster paylaşıldı.

Renkli ekran ve saat arayüzleri de görülüyor

Haberimizin başında da görebileceğiniz posteri, Xiaomi CEO’su Lei Jun kendi Weibo hesabından yayınladı. Mi Band 4’deki en büyük değişim hiç elbet renkli ekran kullanılması olacak. Bu sayede poster üzerinde de görebileceğiniz üzere farklı saat arayüzlerine imkan tanınıyor. Doğal ki menü içerisinde de renkli ekranın çeşitli artıları olacaktır.

Lei Jun, yaptığı paylaşımda aygıt hakkında birkaç bilgi de verdi. Örneğin Mi Band 4’ün ekranı bir evvelki model olan Mi Band 3’e kıyasla yüzde 39.9 daha büyük. Tekrar ekran tarafında gelen öteki bir bilgi ise 16000 renk dayanaklı olacağı istikametinde.

Mi Band 4 hakkında bildiğimiz öbür özellikler Bluetooth 5.0 dayanağı, 135 mAh batarya, NFC dayanağı (üst modelde) biçiminde sıralanabiliyor. 11 Haziran tarihinde fiyatı ve tüm özellikleri resmiyet kazanacaktır. Hatta AliExpress üzerindeki birtakım satıcılar şimdiden ön siparişe açmaya başlamış. Aygıtın sızıntı görsellerini kullanan bu satıcıların verdiği fiyat doğru olmayacaktır.

Başa dön tuşu