Microsoft, 50 inç ekranlı Surface Hub 2S modelini tanıttı

Tablet pazarında Apple‘ı yenmek güç olsa da, Microsoft bir müddettir tabletlere nazaran dev ekranlı dokunmatik aygıtlar olarak tanımlayabileceğimiz Surface modelini genişletmeye devam ediyor. Şirket geçtiğimiz aylarda duyurduğu Surface Hub 2S modelini kullanıcılara tanıttı.

Fiyatı cep yakacak

Büyük ekranlı bir dokunmatik aygıta sahip olmak isteyen kullanıcı kümesi için geliştirilen Surface Hub 2S modeli size yabancı gelebilir. Çünkü Microsoft, 2019 yılında piyasaya süreceği Surface Hub 2 modelinin Surface Hub 2S olarak adlandırılacağını belirtmişti. 50 inçlik ekranı olan aygıt, 3840 x 2560 çözünürlüğe ve 4K web kamerasına sahip.

Aygıtın eşsiz özelliklerinden biri de, tekerlekli bir platforma monte edilerek, odadan odaya taşınmasının kolay bir hale getirilmesi. Aygıt yaklaşık olarak 200 dakika kullanım sunan bir pil barındırıyor. Bu da elektrik prizinin olmadığı alanlarda da kullanılabileceği manasına geliyor. Surface Hub 2S modelinin Windows Ink takviyesi sunacağını ve bir kalemle geleceğini de söyleyelim. Kurumsal şirketlere yönelik üretilen bu aygıtın başlangıç fiyatı ise 9 bin dolardan başlıyor.

Başa dön tuşu