Mobilya sektörünün öncüsü Han Mobilya, evlenecek çiftlerin yanında 60 bin TL’den başlayan düğün paketleri göz dolduruyor

Mobilya sektörünün lider firmalarından biri olan Han Mobilya, geniş ürün yelpazesi, ödeme kolaylıklığı ve kalitesiyle adından söz ettiriyor. 60 bin TL’den başlayan düğün paketleriyle evlenecek çiftlerin de yanında olan Han Mobilya, mobilya arayışında olan herkesin ilk durağı arasında yer alıyor.
Modern ve yenilikçi ürün yelpaziyle göz dolduran Han Mobilya, evlerin de baş tacı oluyor.

Her zevke, tarza ve bütçeye uygun mobilyaların yer aldığı Han Mobilya, evlere şıklık katıyor. Özellikle evlenecek çiftlere ‘hediye’ niteliğinde kampanyalar yapan Han Mobilya, 60 bin TL’den başlayanan düğün paketleri için ayrıca kredi ve taksit imkanları da sağlıyor. Salon, yatak odası, yemek odası ve genç odası mobilyaları gibi birçok ürünün yer aldığı Han Mobilya, müşterilerini bekliyor.

‘ALIM GÜCÜ DÜŞTÜ’

15 yıldır mobilya sektöründe olduğunu ifade eden Han Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tosun, “Han Mobilya olarak Avcılar, Silivri, Edirne ve Ankara’da hizmet veriyoruz. Avrupa’ya da teslimat yapıyoruz. Maalesef alım gücü düştü ve fiyatlar yükseldi. Bu nedenle müşterilerimize 36 aya kadar alışveriş kredisi kullandırıyoruz, kredi kartına taksit yapıyoruz. Müşterilerimize kolaylık sağlamaya çalışıyoruz. Genelde müşterilerimize indirimli düğün paketleri sunuyoruz. Bu paketin içinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı oluyor. Bu nedenle müşterilere de daha cazip geliyor. Bir kere de evini dizip çıkıyorlar” şeklinde konuştu.

‘PİYASA FİYATININ ALTINDA SATIŞ YAPIYORUZ’

İhracatta yaptıklarını belirten İbrahim Tosun, “Ancak genelde müşterilerimiz Türklerden oluşuyor. İhracat şu anda çok fazla yok. Evlenecek çiftlere güzel paketler sunuyoruz. Minimum 60 bin TL’lik bir bütçeyle mağazamıza geldiklerinde evini rahatlıkla dizebilirler. Tabi ürünler kalite kalite ve model model değişiyor. 150 bin liraya kadar çıkan düğün paketlerimiz de var. Fiyatlarımız gayet iyi, piyasanın altında satış yapıyoruz. İnegöl mobilya satıyoruz, kalite olarak çok çok iyidir” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu