Monster Tulpar T7 V20.1 inceleme! İşte sizce gerçek oyun canavarı!

Koronavirüs salgını sürecinde beşerler ister istemez meskenlerine kapandılar. Bu devirde en ağır ilgi gören aygıtlar ise oyun bilgisayarları oldu. Zira meskeninizde keyifli vakit geçirmenin en kolay yolu oyun bilgisayarlarından geçiyor. Oyun konsolları ise 2. sırada. Zira kelam konusu oyun bilgisayarı olduğunda önünüzde binlerce oyun seçeneği yer alıyor.

Hal bu türlü olunca oyun bilgisayarlarına olan talep de kıymetli ölçüde arttı. Biz de okurlarımızın isteği üzerine Oyun Canavarı programımızda kullandığımız Monster Tulpar T7 V20.1 cihazımızı inceleme kararı aldık. Dilerseniz inceleme görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Monster Tulpar T7 V20.1 inceleme! İşte sizce gerçek oyun canavarı!

Monster Tulpar T7 V20.1’de 9. kuşak i7 işlemci yer alıyor. Bu işlemci 16GB’lık DDR4 RAM’le desteklenmiş. Ayrıyeten PC’de nVidia imzası taşıyan GTX1660Ti ekran kartı bulunuyor.

Kısacası bu bilgisayar ile şu anda oynayamayacağını rastgele bir üretim bulunmuyor. Fiyatı ölçüsünde değerlendirdiğimizde Monster Tulpar T7 V20.1’in tam bir fiyat performans eseri olduğunu söyleyebiliriz.

Elbette şunu da sizlere taban not olarak hatırlatmamız gerekiyor. Hali hazırda Monster eserleri yok satıyor. Yani Monster’ın online satış sitesine girdiğinizde daima “gelince haber ver” ibaresiyle karşılaşıyorsunuz. Bu durumun temel nedeni ise yenilenen stokların anında tükenmesi. Bu yüzden gelince bana haber ver butonunu kesinlikle işaretlemenizi tavsiye ederiz.

Başa dön tuşu