Motorola Moto E6’nın basın görseli ortaya çıktı

Motorola’nın giriş düzeyi Moto E5 serisi geçtiğimiz yılın Nisan ayında çıkış yapmıştı. Görünen o ki serinin yeni modelleri yakın vakitte kullanıcılara sunulmaya hazırlanıyor. Moto E6’ya ilişkin yeni bir basın görseli ortaya çıktı. Başarılı sızıntılarıyla bilinen Evan Blass, aygıtın dizaynının her açıdan gözler önüne serdi.

Giriş düzeyine yeni çözüm

Moto E6’nın sızan görselleri incelendiğinde, günümüz standartlarına nazaran eski kalan tasarım anlayışı görülebiliyor. Bilhassa kalın çerçeveler sebebiyle aygıtın pek şık olmadığı ortada. Fakat giriş seviyesi bir model olduğunu hatırladığımızda bu biçim eksiler unutabilir. Art tarafa baktığımızda sol üst tarafa pozisyonlandırılmış tek art kamera ve ortada Motorola logosu bizleri karşılıyor. Fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla kapak farklı bir dokuyla geliyor.

Geçtiğimiz yılın modeli olan Moto E5’in parmak izi sensörü art taraftaki Motorola logosunun üzerindeydi. Bu modelde de birebir biçimde olabilir. Son olarak 3.5 mm kulaklık girişinin de yerini koruduğunu belirtelim.

Moto E6 hakkında elimizdeki resmi bilgiler epeyce kısıtlı. Fakat iddialar 5.45 inç HD+ ekran, Snapdragon 430 yonga seti 2 GB yahut 3 GB RAM üzere özelliklerle geleceği istikametinde. Ayrıyeten serinin evvelki sene olduğu üzere Moto E6 Plus üzere farklı versiyonları olacağını hatırlatalım.

Başa dön tuşu