Motorola’dan One adı altında dört yeni telefon geliyor

Motorola’nın Şubat ayında tanıtılan G7 serisi, yakın vakitte One ailesinden dört yeni modelle desteklenecek. Beklenen katlanır Razr telefon hakkında her ne kadar heyecanlı olsak da bu modeller ve katlanabilir Razr büsbütün öbür dünyaların telefonları.
“Telefon sızıntısı” kelam konusu olduğunda muteber isimlerden bir tanesi olan Evan Blass, Motorola ailesine girecek bu dört yeni modelin isimlerini paylaştı. Atılan tweet içerisinde rastgele diğer bir ayrıntı bulunmaması ise bizleri bir nebze üzdü. 
  • Motorola One
  • Motorola One Power
  • Motorola One Vision (Kapak görselinde)
  • Motorola One Action
Listedeki birinci iki model Çin’de P30 ve P30 Note isimleriyle çoktan satışa sunulmuş olsa da milletlerarası pazarda model isimleri Motorola One ve One Power olacak. Motorola One Vision hakkında daha evvel çıkan sızıntılardan elde edilenlere nazaran ise aygıt Samsung Exynos işlemciden gücünü alan Android One platformlu bir model olacak. RAM ve depolama seçenekleri ise 3GB RAM ve 32GB depolama ile 4GB RAM ve 64GB/128GB depolama halinde olacak. 
Hakkında şimdi hiçbir şey bilmediğimiz model olan Motorola One Action, şimdilik yalnızca varsayımlardan ibaret. Muhtemelen orta düzey olacağını düşündüğümüz bu model, muhtemelen Android One ile gelecektir. Bunun manasını bilmeyenler için tekrar hatırlatalım: Android One platformundaki aygıtlar, güncellemelerini direkt olarak Google’dan aldıklarından iki yıl boyunca en yeni Android sürümünü çabucak hemen herkesten evvel kullanırlar. 

Motorola’nın bu aygıtları ne vakit duyuracağı hâlâ bilinmiyor.

Başa dön tuşu