Nvidia ilginç bir ürünün videosunu paylaştı

Yakın vakitte alt düzeye yönelik GeForce GTX 1650 ekran kartının tanıtımını yapacak olan Nvidia toplumsal medya üzerinden farklı bir eser görüntüsü paylaştı. Görüntü şimdiden argümanları tetiklemiş durumda.

Yeni bir akım olabilir

Videoda iki ekranlı bir dizüstü modeline kısa bir vurgu yapılmış. Standart ekran yanında klavyeyi ortaya çıkaran ikinci bir dokunmatik ekran daha bulunuyor. Bu şekil bir tasarım Lenovo Yoga Style üzere birkaç dizüstü modelinde karşımıza çıkmıştı.

Nvidia GeForce hesabı tarafından yapılan paylaşımın yeni bir Shield modeline ilişkin olduğu düşünülüyordu lakin sonrasında MSI ve Asus da tıpkı paylaşımı yaptı. Bu bakımdan daha ana akım bir aygıt olduğu anlaşılıyor.

Nvidia’nın gelecek planları neler ve neden çift ekranlı dizüstü üzere şu an için pazarda kısıtlı kullanıcı kitlesine sahip bir dizayna yer verdi bilinmiyor. Bununla birlikte oyunlara nazaran özelleştirilen şekilde klavye tuşları olan bir dizüstü modeli ihtimal dahilinde olabilir. Şimdilik firmalardan bununla ilgili rastgele bir açıklama gelmedi.

 

Başa dön tuşu