OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro’nun resmi kılıfları ortaya çıktı

Yılın en çok merak edilen akıllı telefonlarından olan OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro hakkında titreşim motorunun yüzde 200 daha güçlü olacağına kadar tüm bilgilere sahibiz. Anlayacağınız yalnızca teknik özellikler ve dizaynlar değil, en küçük ayrıntılar bile öğrenildi. Bugün ise OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro modelleri için firmanın kendi üretimi olan kılıflar görüldü.

Karbon kılıf tekrar geliyor

OnePlus, akıllı telefonları için uzun vakittir kılıf üretiyor. Hatta firma ile özdeşleşmiş karbon fiber kılıflar kullanıcılar tarafında hayli beğeniliyor. Görünen o ki karbon kılıf dahil birçok kılıf modeli OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro modellerinde de sunulacak. Sızdırılan görsellerde üç adet OnePlus 7 ve üç adet OnePlus 7 Pro kılıfı mevcut.

Modelleri birbirinden ayırmak için kamera bölgesine bakmanız kâfi. OnePlus 7 iki art kamera ile geliyorken, OnePlus 7 Pro’da üç art kamera mevcut. Ayrıyeten karbon modellerin yalnızca OnePlus 7 Pro modelinde gözüktüğünü belirtelim. Tahminen de firma karbon kılıfı Pro’ya özel tutmak istemiş olabilir.
OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro Salı günü düzenlenecek aktiflikte resmiyet kazanacak. Aygıtların tüm özellikleri bilindiği için yarın odaklanılacak en değerli nokta fiyat etiketleri olacak. Amiral gemi katili lakaplı firma, bu savını devam ettirebilecek mi daima birlikte göreceğiz.
Foto Galeri | 6 Görsel Görüntüle

Başa dön tuşu