OnePlus Pad’in render görüntüleri yayınlandı: İşte OnePlus’ın ilk tableti

Akıllı telefon pazarında dikkat çeken aygıtlara imza atan OnePlus, 7 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşecek olan Cloud 11 etkinliğinde yeni eserlerini tanıtacak. Kelam konusu eserlerden birisinin de markanın birinci tablet modeli OnePlus Pad olması bekleniyor. Bugün merakla beklenen tabletin dizaynını gösteren birinci imgeler paylaşıldı.

OnePlus Pad’in tasarımı belirli oldu

Paylaşılan imajlara bakıldığında OnePlus Pad’in metal ve yekpare kasaya sahip olacağını görüyoruz.  Cihazın art tarafında ise bir OnePlus logusu ve şık görünümlü bir kamera modülü bulunuyor. Ek olarak kameranın pozisyonu ve tasarım ayrıntıları, aygıtın dikey yerine yatay bir kullanım için tasarlandığını bizlere gösteriyor.

Son olarak OnePlus Pad’in üst tarafında güç tuşu, sağ çerçevesinde ses tuşları ve sol tarafında bir kalem takviyesine işaret eden özel bir konektör bulunuyor. Tabletin özellikleri konusunda bilinenler ise sonlu diyebiliriz. Lakin OnePlus Pad, OnePlus ve Oppo paydaşlığı nedeniyle Oppo Pad yahut Oppo Pad Air modellerini temel alabilir.

Sızıntı kaynağı, OnePlus Pad’in 11.6 inç boyutlarında ekrana sahip olacağını onayladı. Fakat kelam konusu panelin LCD mi yoksa OLED mi olacağı şimdi bilinmiyor. Önümüzdeki günlerde yaklaşan aygıt hakkında daha fazla bilginin paylaşılacağını düşünüyoruz.

Başa dön tuşu