Oppo Reno 10X Zoom satışa çıktı! İşte Türkiye fiyatı

Oppo Reno serisinin üst seviye donanıma sahip versiyonu Oppo Reno 10X Zoom’un Türkiye fiyatı belirli oldu. Firmadan yapılan açıklamaya nazaran Oppo Reno 10X Zoom’un fiyatı 7999 TL olacak.

Oppo Reno 10X Zoom’un Türkiye fiyatı oldukça kıymetli. Bu fiyatı ile iPhone XS’ten sonraki en kıymetli telefon pozisyonuna yerleşiyor. Aslında bu durum bekleniyordu çünkü aygıtın Avrupa fiyatı 800 euro olarak açıklanmıştı. Geçtiğimiz ay satışa sunulan standart Oppo Reno modeli ise 4999 TL’ye satılıyor. Ülkemizdeki yeni aktörlerden Oppo’nun, rekabetçi olabilmesi için Türkiye’ye özel fiyatlandırmaya gitmesi gerekiyor.

Oppo Reno 10X Zoom özellikleri

Oppo Reno 10X Zoom, günümüzün neredeyse tüm üst seviye özelliklerini bünyesinde taşıyor. İsminden da anlaşılacağı üzere tıpkı 10X hibrit zoom, 5X optik zoom yapabiliyor. Telefonun ön kamerası ve ahizesi, çapraz açılır bir sistem üzerine pozisyonlandırılmış. Bu sayede büsbütün çentiksiz ve ince çerçeveli bir dizayna sahip.

 

6.6 inç Full HD+ AMOLED ekranı üzerinde parmak izi okuyabilen telefon, gücünü Snapdragon 855 yonga setinden alıyor. Ülkemizde satışa sunulacak versiyonunda 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı bulunuyor. 4065 mAh boyutunda bataryadan beslenen Oppo Reno 10X Zoom, ColorOS 6 arayüzü ile kutudan çıkıyor.

Oppo Reno 10X Zoom, bugünden itibaren hem fizikî hem de dijital mağazalarda ve operatörlerde 7999 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu