Samsung’un uygun fiyatlı akıllı bilekliği: Galaxy Fit e

Giyilebilir teknolojik eser piyasasına eser kazandırmaya devam eden Samsung’un yeni eseri uygun fiyatlı akıllı bileklik Samsung Galaxy Fit e oldu.

Samsung’un uygun fiyatlı akıllı bilekliği: Galaxy Fit e

Giyilebilir teknolojik eserler ile piyasada yer alan Samsung, bu alanda eser çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor. Yeni tanıtılan ve yurt dışında satışa çıkarılan Samsung Galaxy Fit e, üç farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunuluyor. Bilhassa Xiaomi Mi Band serisine rakip olma potansiyeli taşıyan akıllı bileklik modeli Galaxy Fit e, 0,74 inç büyüklüğünde renksiz bir OLED ekran ile sunuluyor. Piyasada yer alan ve birçok akıllı bileklik modeli ile sunulan nabız ölçme işlevine bu bileklik modelinde de yer verilmiş durumda. Birçok spor aktivitesinin takibini gerçekleştirebileceğiniz Galaxy Fit e su geçirmiyor. Telefonunuzla kolay bir halde temas kurabilen bu bileklik sayesinde telefonunuza gelen bildirimlerden kolay bir formda haberdar olabiliyorsunuz. Yaptığınız spor aktivitelerinin takibini yapabildiğiniz bileklik olağan kullanım kaidelerinde 13 gün pil ömrü sunarken bu paha ağır kullanımlarda 6 güne kadar gerileyebiliyor.

Samsung Galaxy Fit e fiyatı ne kadar?

100 euro fiyat etiketine sahip Samsung Galaxy Fit modeline nazaran uygun bir fiyat etiketiyle sunulan Galaxy Fit e akıllı bileklik modeli, Samsung tarafından yapılan açıklamalara nazaran  40 euro fiyat etiketine sahip olacak. Yaklaşık 270 TL bedele sahip olan bileklik uygun fiyatı ile akıllı bileklik piyasasında rakiplerini zorlayacak üzere görünüyor.

Başa dön tuşu