Renkli ekrana sahip Mi Band 4’ün yeni görselleri ortaya çıktı

Xiaomi’nin, Mi Band 4 olarak isimlendirilen yeni kuşak fitness bilekliği üzerinde çalıştığı söyleniyor. Artık ise bilekliğin yeni görselleri internete düştü. Slashleaks tarafından yayınlanan manzaralar Mi Band 4‘ün renkli ekrana sahip olacağını doğruluyor.
Ayrıca yakında piyasaya sürülecek bileklik şirketin 2018’de sahneye çıkardığı Xiao AI isimli sanal asistan ile birlikte sunulacak. Yapay zekalı asistan hava durumunu kullanıcıya bildireceği üzere konuttaki akıllı konut aletlerini denetim edebilecek.

Bluetooth 5.0 ile gelecek

Yayınlanan görseller birebir vakitte Xiaomi’nin Mi Band 3’te bulunan fiziksel kapasitif tuşu ortadan kaldıracağını ortaya koydu. Bu da yeni jenerasyon bilekliğin dokunmatik ekran dayanağı ile gelebileceğini gösteriyor.
Daha evvelki sızıntılar Mi Band 3’te mevcut olan Bluetooth 4.2 teknolojisinin Mi Band 4 ile birlikte Bluetooth 5.0‘a yükseltileceğini öne sürmüştü. Ayrıyeten yeni fitness bilekliğinin, kalp atış hızını ölçebilmesi için fotopletismografi (PPG) sensörüne sahip olacağı da gelen bilgiler ortasında.

Başa dön tuşu