Samsung, 8K Neo QLED ve OLED TV’lerini Duyurdu!

Samsung, İzmir’de gerçekleştirdiği lansmanda 2023 model televizyonlarını duyurdu. “Hiç olmadığı kadar etkileyici” sloganıyla gösterilen televizyonlar, 8K çözünürlükleri ve yüksek teknolojileri ile tüketicileri mest edecekler gibi görünüyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, dün İzmir’de özel bir lansman gerçekleştirdi. Şirket bu lansmanda 2023 model yepyeni televizyonlarını gösterdi. Birbirinden etkileyici özelliklere sahip olan ürünler, şu sıralar yeni bir televizyon arayışında olan tüketicilerin akıllarını çelmeyi başaracak gibi görünüyorlar. Gelin hep birlikte Samsung‘un 2023 model televizyonlarına yakından bakalım.

Samsung’un “Hiç olmadığı kadar etkileyici” sloganıyla tanıttığı yeni televizyonlar, 8K çözünürlük destekleriyle eşi benzeri görülmemiş kalite vadediyorlar. Neo QLED 8K ve QD-OLED serisi televizyonlar, oyun oynarken veya film izlerken eşi benzeri görülmemiş kalite vadediyorlar. Üstelik bu televizyonlar sadece görüntü kaliteleriyle değil, sahip oldukları yüksek teknolojilerle de tüketicilere benzersiz bir deneyim sunmaya odaklanıyorlar. 

Samsung’un akıllı televizyon modelleri, 55 inç’ten 85 inçe kadar her boyutta satın alınabiliyor. Yani oturma odanız için de salonunuz için de Samsung’un yepyeni televizyonlarını tercih edebilirsiniz. Samsung televizyonlarla ilgili detaylı bilgi için buraya tıklamanız yeterli.

SmartThings uygulaması ile gerçek bir “akıllı ev” deneyimi yaşayabiliyorsunuz

Samsung akıllı tv

Samsung’un 8K çözünürlük sunan televizyonları, görüntü kalitesi ile zaten muhteşem. Ancak bu ürünleri mükemmel yapan tek şey bu değil. Samsung’un SmartThings uygulamasının entegre edildiği 2023 model televizyonlar, desteklenen tüm cihazların birbirlerine bağlanmasını sağlıyor. “Nesnelerin interneti” teknolojisi olarak bilinen sistem ile Samsung ürünlerini evlerinizde kullanarak, gerçek bir akıllı ev deneyimi yaşayabileceksiniz. 

98 inç Neo QLED 8K TV ile oyunun keyfini de sürebilirsiniz

Samsung Neo QLED 8K

Samsung’un 2023 model akıllı televizyonlarından Neo QLED 8K, 98 inç ekran boyutu ile tercih edilebiliyor. Bu model satın alınması halinde, ekran kartlarıyla tam bir uyum içinde kullanılabiliyor. Böylelikle video oyun tutkunları, microLED teknolojisiyle donatılan Samsung televizyonlarda bugüne dek görmedikleri bir oyun deneyimi yaşama imkânı yakalayacaklar. 8K AI yükseltme ve Auto HDR Remastering gibi özellikler, düşük çözünürlüğün tarih olmasına yardımcı olacak.

Samsung Watch 6 Classic Tasarımı Ortaya Çıktı: Döndürülebilir Çerçeve Geri Dönüyor!

Sadece görüntü de değil. Samsung’un 2023 yılındaki amiral gemisi televizyonu QN900C, Dolby Atmos ve Q-Symphony 3.0 ses teknolojileriyle hem video oyun oynarken hem de film izlerken sürükleyici bir deneyim sunacak.

Samsung OLED tv

Samsung’un 2023 model televizyonlarından bir tanesi de S95C. Bir televizyon olmasına rağmen neredeyse sıfır çerçeveli bir tasarıma sahip olan ürün, Samsung’un LaserSlim tasarım dilinin en yeni örneklerinden. S95C’yi “dünyanın pantone onaylı ilk HDR OLED teknolojisi” olarak lanse eden Samsung, bu modelde kusursuz renk doğruluğuna ulaşılacağını ifade ediyor. 

Samsung, Küçücük Bir Telefonu Devasa Bir Tablete Dönüştürecek ‘Sarılabilir’ Ekranını Duyurdu

“Sektörde bir numarayız!”

İzmir’de gerçekleştirilen etkinliklerde konuyla ilgili açıklamalarda bulunan isim Samsung Electronics Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mert Gürsoy oldu. 39 Ar-Ge merkezi ve bu sektörde yapılan 14 milyar dolarlık yatırımı hatırlatan Gürsoy şöyle konuştu: Televizyon alanında 17 yıldır üst üste global TV pazarında lider konumundayız. Ülkemizde de 7 yıldır 1 numaralı TV markasıyız. Kullanıcılarımızın beklentilerini göz önüne alarak, kişiselleştirilebilir, bağlantılı ve üst düzey bir TV deneyimi sunan inovasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Samsung’un birbirinden etkileyici özelliklere sahip televizyon modellerini incelemek ve satın almak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu