Samsung Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra yan yana görüntülendi: İşte tasarımları

Samsung Galaxy S23 serisinin bu sefer de maket görselleri paylaşıldı. Yeni manzaralar, önümüzdeki haftalarda tanıtılacak Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modellerinin nasıl görüneceğini ortaya koyuyor.

Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra yan yana

Paylaşılan imgelere baktığımızda, serinin zirve modeli Galaxy S23 Ultra, Galaxy S22 Ultra’nın kamera ve genel tasarım sınırlarını koruyor. Lakin Galaxy S23 ve S23 Plus modelleri, selefinden farklı olarak kamera adası bulunmayan çıkıntılı bir kamera tasarımı ile kullanıcıların karşısına çıkacak. 

Ayrıyeten Galaxy S23 Ultra ile S23/23 Plus modellerinin ortasında net bir ayrım olduğunu söyleyebiliriz. Amiral gemisi model, eğimli kenar çerçeveleri ve sert köşe hatları ile gelirken, temel modeller oval bir biçimde yuvarlatılmış köşelere ve düz kenarlara sahip olacak.

Galaxy S23 serisinin 1 Şubat tarihinde düzenlenecek Galaxy Unpacked 2023 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte seride yer alacak tüm modeller Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, geliştirilmiş selfie kameraları ve Snapdragon Satellite acil durum uydu iletileşme özelliği ile donatılacak.

Başa dön tuşu