Samsung Galaxy Watch Active 2 beklenenden erken gelebilir

Samsung Galaxy Watch Active dört ay evvel tanıtıldı. Samsung’un en aktüel akıllı saatlerinden biri olan Galaxy Watch Active, uzun mühlet o denli kalamayacak üzere. Ortadan fazla bir vakit geçmemesine karşın Galaxy Watch Active 2 hakkında kimi bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

İki farklı boyut ve LTE seçeneği

Galaxy Watch Active 2’nin görsellerine ulaşan SamMobile, birkaç teknik özelliği de paylaştı. Yeni akıllı saat 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı boyutu olacak. Ayrıyeten bir de LTE sürümü bulunuyor. Ortaya çıkan teknik özelliklere nazaran LTE’li versiyon 340 mAh, Wi-Fi olan ise 237 mAh boyutunda bataryaya sahip. Evvelki model 230 mAh batarya ile geliyordu.

Tasarım manasında evvelki modelle büyük farklılıklar gözükmese de küçük dokunuşlar yapıldığını görüyoruz. Örneğin tuşlardan biri kenarları yuvarlatılmış dikdörtgen biçiminde. Ayrıyeten başka fizikî tuşta ise kırmızı halka mevcut. Art tarafta da değişiklikler görüyoruz. Kalp atış sensörü etrafındaki halka bunlardan biri.

Galaxy Watch Active yeniliğini koruyan bir modelken, Galaxy Watch Active 2’nin ortaya çıkması birtakım kullanıcıları üzebilir. Fakat Samsung, ortayı fazla açmadan yeni modelini tanıtmayı planlıyor üzere. En azından bitmiş eser fotoğraflarının şimdiden ortaya çıkması buna işaret ediyor.

Başa dön tuşu