Samsung Space monitör Türkiye fiyatı muhakkak oldu

Samsung Electronics, tüketicilerin işlerini daha rahat halletmelerine yardımcı olmak için tasarım ve işlevselliği bir ortaya getiren Space monitörünü tanıttı. Samsung Space Monitor, kullanıcıların etrafındakiler yerine ekrandakilere odaklanması için şık tasarım ve fonksiyonellikten yararlanıyor.

Samsung Space monitör Türkiye fiyatı muhakkak oldu

Üründe alandan tasarruf sağlayan, büsbütün entegre edilmiş kelepçe tipi stant masaya kenetleniyor ve ayarlanabilir yüksekliği ve duvara sıfır dizaynıyla üretkenliği artırmak için masada boş yer kalmasını sağlıyor. Çerçevesiz dizaynıyla geleceği günümüze taşıyan Samsung Space Monitor estetik görünümünün yanı sıra özellik bakımından varlıklı ve yüksek performanslı bir monitör. 27 inç boyutundaki model QHD çözünürlükle inanılmaz derecede detaylı, keskin imgeler veriyor. 32 inç model ise 4K UHD içerikler sunuyor.

Samsung Space Monitor’ü kurmak ve kullanmadığınız vakit ayarlamak çok kolay. Sırf geri itip duvara karşı düz bir halde saklamak mümkün. Kolay ergonomik ayarlar, girişlere erişim ve bâtın kablo idare sistemi sayesinde Space Monitor, tüm iş istasyonları ve mesken ofislerinde tasarım ve fonksiyonu daha güzel hale getiriyor.

Space Monitor’de bulunan eşsiz stant, ince çerçevenin ardına saklanabiliyor. Standı kullanırken Space Monitor‘ü kolay kolay çekip duvardan uzaklaştırmak mümkün. Ayrıyeten masa yüzeyine kadar da alçaltılabilen eser, Samsung’un Zero Height Adjustable Stand özelliği sayesinde her tıp izleme tercihine uygun çok istikametli bir kullanım sağlıyor. Stant sırf rahat kullanım sağlamakla kalmıyor, güç ve HDMI kablolarını kolun içinden geçirerek pak ve esnek bir görünümle kablo idaresi sıkıntısını da ortadan kaldırıyor. Minimalize edilmiş stant tasarımı, mevcut monitörlerin işgal ettiği meyyit alanı yüzde 93 oranında azaltıyor ve çalışma alanını da yüzde 40 oranında artırıyor.

Samsung Space Monitörün Türkiye satış fiyatı

Space monitörün 27 inçlik modeli 2.699 TL, 32 inçlik modeli ise 3.349 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla Nisan ayında satışa sunulacak.

Başa dön tuşu