Song of Nunu: A League of Legends Story’nin Fiyatı Açıklandı

LoL evreninde geçen ve oynayanların Nunu ve Willump’un maceralarına ortak olacağı Song of Nunu: A Leauge of Legends Story, Kasım ayında oyuncular ile buluşacak.

Video oyun dünyasının en sevilen yapımları arasında yer alan League of Legends (LoL) evreninde geçen hikaye odaklı macera oyunu olarak karşımıza çıkacak Song of Nunu: A League of Legends Story’nin fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı. Riot Games bünyesindeki Riot Forge ile Tequila Works tarafından hayata geçirilen proje, oyuncuların ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Song of Nunu: A League of Legends Story, LoL kahramanları arasında yer alan Nunu ve Willump‘ın hikayesini anlatan bir oyun. Tek oyunculu bir yapıya sahip olan Song of Nunu: A League of Legends Story’de bu LoL kahramanının birbirine olan bağlılığı gözler önüne serilecek. Yaklaşmakta olan oyunla ilgili açıklamalarda bulunan Riot Forge yöneticilerinden Rowan Parker, yeni oyunu şöyle açıkladı: “Oyunun ilerleyişinin temelinde Nunu ve Willump’ın ilişkisi yatıyor. Oyuncuların bu imrenilesi ikiliye, destansı maceralarında eşlik edeceği için sabırsızlanıyoruz.”

Song of Nunu: A League of Legends Story çıkış tarihi

League of Legends evreninde geçen en yeni oyun olacak Song of Nunu: A League of Legends Story, 1 Kasım‘da oyunseverlerle buluşacak.

Song of Nunu: A League of Legends Story fiyatı:

Oyunu oynamak isteyen herkes an itibarıyla tercih ettiği platformdan ön sipariş verebilir. Şu an için fiyatı 299 TL olan oyun, ön siparişe özel bir de dijital sanat kitabına sahip oluyor.

Oyunda menü arayüzü, alt yazı ve seslendirme olarak Türkçe seçeneği de mevcut. Bu da ülkemizdeki oyuncuları memnun edecek diyebiliriz.

Song of Nunu: A League of Legends Story ilk bakış videosu

Başa dön tuşu