Sudan ucuz kablosuz kulaklık Xiaomi Redmi AirDots S satışa çıktı!

Daha evvel piyasaya sürdüğü kablosuz kulaklık modelleri ile hayli beğenilen Xiaomi, yeni kablosuz kulaklık modelini geçtiğimiz günlerde tanıttı. Teknoloji tutkunları tarafından merakla beklenen kulaklığın fiyatı da bir o kadar ilgi çekti. Bilhassa bütçe dostu ve birebir vakitte da kablosuz bir kulaklık modeli arayanlar için Redmi AirDots S adeta biçilmiş bir kaftan diyebiliriz. Çünkü kelam konusu eser tabir yerindeyse sudan ucuz!

Sudan ucuz kablosuz kulaklık Redmi AirDots S satışa çıktı!

189 liralık bir fiyat etiketine sahip olan Redmi AirDots S, daima kullanımlarda 4 saate varan pil ömrü sunuyor. Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan aygıtın buna ek olarak “çok düşük gecikme modu” olarak nitelendirilen bir özelliği daha bulunuyor. Bu özellik sayesinde kullanıcı görüntü izlerken yahut oyun oynarken sesin kulaklığa asgarî gecikme ile ulaşması noktasındaki uyum çok daha güzel hale geliyor.

Redmi AirDots S ile birlikte telefon görüşmeleri de daha kolay hale geliyor. Faal gürültü engelleme teknolojisi sayesinde görüşme esnasında sesiniz karşı tarafa daha berrak bir formda iletiliyor. Bu da irtibat kurma manasında çok daha kolay bir ortamı kullanıcıya sağlıyor. Ayrıyeten kulaklık şık tasarımı sayesinde de kulakta hayli güzel duruyor. Uygun fiyatı ve özellikleri ile bu modelin hayli fazla ilgi görmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu