Telefon fiyatına oyuncu mouse’u! Logitech G502 Lightspeed inceleme

Oyun bölümünün kıymetli isimlerinden biri olan Logitech’in geniş bir müşteri kitlesi bulunuyor. Çabucak çabucak her fiyat skalasında eseri bulunan Logitech, klavyeden, kulaklığa kadar oyuncuların her muhtaçlığına karşılık verecek geniş bir eser portföyüne sahip.

Bu eser yelpazesinde dikkat çeken eserlerden birisi de G502 Lightspeed. Oyun severlerin de bileceği üzere Logitech’in hali hazırda 502 serisinde pek çok modeli bulunuyor. Lightspeed ise serisindeki modellerden kablosuz temas seçeneğiyle ayrılıyor.

Telefon fiyatına oyuncu mouse’u! Logitech G502 Lightspeed inceleme

Agresif tasarım çizgisini koruyan G502 Lightspeed genel manada beklentileri karşılayan bir mouse. Elbette fiyatı nedeniyle hitap ettiği kitlenin biraz daha hudutlu olduğunu söylemek mümkün. Dilerseniz mouse hakkındaki tüm ayrıntılara aşağıdaki görüntüden göz atabilirsiniz.

Genel itibariyle Logitech G502 Lightspeed son derece kullanışlı bir mouse. Az evvel de belirttiğimiz üzere Logitech’in bu eserinin en büyük dezavantajı ortalamanın üzerinde olan fiyatı.

Normal kurallarda oyun için tasarlanan mouse modelleri 200 ile 500 TL ortasında yer alıyor. Lakin işin içerisine Hero sensörleri girdiğinde ve kablosuz ilişki özelliği eklendiğinde fiyat baremi biraz üst çıkabiliyor.

Eğer oyunları büsbütün vakit geçirme hedefli oynuyorsanız, çok daha ucuz fiyatlara farklı 502 modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Ama oyun benim için hayat stili diyorsanız, G502 Lightspeed sizin için biçilmiş kaftan olabilir.

Başa dön tuşu