TP-Link, IFA’da Wi-Fi 6’lı eserlerini tanıttı

Dünya WiFi pazarının önderi olan TP-Link, bu yıl 6-11 Eylül 2019 tarihleri ortasında Berlin’de yapılan IFA 2019’da en yeni kuşak ağ tahlillerini tanıtıyor. Salon 17, stand 202’de yer alan TP-Link, standında Mesh teknolojili ve Wi-Fi 6 uyumlu eserlerini öne çıkarıyor. Kablosuz ağlardaki en yeni ve gelişmiş standart olan Wi-Fi 6 (802.11ax), ilişki suratlarını önemli oranda artırıyor. TP-Link, bu yeni standardı destekleyen yönlendirici (router) ve menzil genişletici (range extender) modellerini IFA’da tanıtıyor.

TP-Link, IFA’da Wi-Fi 6’lı eserlerini tanıttı

TP-Link standında yer alan Wi-Fi 6 dayanaklı birinci eser Archer AX50 model yönlendirici. Intel’in Wi-Fi 6 Gig + yongasının kullanıldığı bu yönlendirici, 5 GHz bandında 2402 Mbps ve 2.4 GHz bandında ise 574 Mbps’ye varan Gig + suratlara ulaşabiliyor. Bu sayede online oyun, 4K UHD görüntü üzere uygulamalar çok süratli ve meselesiz yapılabiliyor.

TP-Link’in IFA’da tanıttığı bir başka Wi-Fi 6 teknolojili eser, RE505X model WiFi menzil genişletici. Farklı ağ eserleriyle uyumlu olan RE505X, konut ve ofislerde WiFi sinyallerinin erişemediği noktalara sinyalleri taşımayı sağlıyor; üstelik Wi-Fi 6 süratiyle.

Mesh teknolojili yeni ürünler…

TP-Link’in IFA’da öne çıkardığı bir öbür teknoloji ise Mesh. Son devirde Mesh teknolojili eser ailesini bir epey genişleten şirket, Deco mesken WiFi sisteminin üç yeni modelini de IFA’daki standında tanıtıyor. Hepsi Mesh dayanaklı olan yeni Deco modelleri şunlar: Deco X60, Deco X20 ve Deco P9.

TP-Link IFA’daki standında ayrıyeten en yeni model akıllı konut eserlerini de sergiliyor. Bu eserler ortasında akıllı ampuller, akıllı prizler ve IP kameralar bulunuyor.

Başa dön tuşu