TP-Link’ten yeni powerbank: TL-PB10000

Güçlü, inançlı ve sağlam powerbank’ları ile taşınabilir şarj aygıtı pazarında değerli bir yer edinen TP-Link, uzun ortadan sonra yeni bir powerbank modelini satışa sunuyor. TL-PB10000 model powerbank, ince gövdeli ve rahatlıkla her yere taşınabiliyor.

TP-Link’ten yeni powerbank: TL-PB10000

Siyah, şık bir kasaya sahip olan powerbank’ta Li-Polimer pil kullanılıyor. Bu sayede hem ince ve hafif bir yapı hem de güvenlik sağlanıyor. 10000mAh kapasiteye sahip olan powerbank, tam dolu iken akıllı telefonları birkaç sefer şarj edebiliyor. İnce gövdesi sayesinde telefonla birlikte ele rahat sığabilen TL-PB10000, iPhone 8’i 4, Samsung Galaxy S9’u 2.4, iPad Küçük 4’ü ise 1.4 sefer şarj edebilme kapasitesine sahip.

Aynı anda iki aygıtı birden şarj edebilen TP-Link’in yeni powerbank’ında, 2.1A güç çıkışına sahip iki adet akıllı şarj yuvası bulunuyor. TP-Link’in Akıllı Şarj teknolojisi sayesinde aygıtları daha süratli şarj edebilen eser, örneğin özgün Apple iPhone şarj aygıtına nazaran yüzde 65 daha süratli şarj yapabiliyor. Her iki şarj yuvası büyük ve küçük pilli aygıtlara uygun gücü sağlayacak formda tasarlanmış. Bu sayede farklı aygıtları inançla şarj edebiliyor.

Kendisi de süratli şarj olabilen TL-PB10000, 5V/2.1A şarj takviyesi sayesinde büsbütün boş haldeyken 4.8 saat içinde tam kapasiteye ulaşabiliyor. 5V/1A takviyeli modellere nazaran şarj vaktinde yarı yarıya tasarruf sağlıyor. Birebir vakitte kendi şarj olurken taşınabilir aygıtları da şarj edebiliyor.

TP-Link’in öteki powerbank modellerinde olduğu üzere bu powerbank da sertifikalı birçok güvenlik özelliğine sahip. Bu sayede hem powerbank hem de şarj ettiği aygıtlar korunuyor. Kısa devre, yüksek volt, yüksek akım, yüksek şarj, çok şarj boşaltımı ve çok ısınma hususlarında güvenlik sertifikasına sahip olan powerbank ‘güvenilir güç’ sağlıyor.

iOS, Android, Windows işletim sistemli akıllı aygıtlar ile USB’den şarj olan pek çok aygıtla uyumlu olan TL-PB10000, Türkiye’de KDV dahil 18,9 USD fiyatla satışa sunuluyor.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu