Uygun fiyatlı Excalibur E600 Oyun Bilgisayarı satışa sunuldu

Casper Excalibur ailesinin güçlü oyun kasası olan E600, dahili otomatik sürat denetimli fanlarına ve dahili RGB fanına ek olarak opsiyonel soğutma sistemleri ile ısınma korkusu yaşamadan yüksek performanslı kullanım sunuyor.

En ağır programları birebir anda çalıştırıp, şimdiki ve kuvvetli tüm oyunları donma olmadan oynama imkanı sunan ayrıyeten mimarlık ofisleri ve tasarım ofislerinin tüm muhtaçlıklarını karşılayan Excalibur E600, yüzlerce konfigürasyon seçeneği ortasından size uygun içeriklerle masaüstü bilgisayarınızı oluşturmanızı mümkün kılıyor.

Casper web sitesinde istenilen özellikler ile istenilen modelin konfigüre edilebildiği Excalibur E600, güçlü performans arayan oyuncular ve profesyoneller için geliştirildi. E600, 2 adet RTX2080Ti GDDR6 Ekran Kartı ile konfigüre edilmiş İ9 Overclock işlemci ile SLI sistem seçeneğini performans tutkunlarına sunuyor.

Dünyanın önde gelen firmaların Anakart, Güç Kaynağı, Solid State Drive, Harddisk, Ekran Kartı üzere komponentlerin kullanıldığı ve Casper sistem garantisi ile ESD alanda üretilen E600, oyun ve performans dünyasına yesyeni tecrübeler sunmayı vadediyor.  

Yüksek performans ekran kartları:

Excalibur 10.Nesil E600 masaüstü bilgisayar; 3733MHz DDR4 RGB HyperX RAM’a sahip, yeni NVIDIA Geforce RTX HARİKA versiyon ekran kartları ile oyun gerçekçiliği ve performansında ihtilal yaratıyor.

NVIDIA Turing™ mimarisi, çığır açan teknolojileri ve harika süratli GDDR6 belleğiyle dünyanın en gelişmiş oyun keyfini sunuyor. Ayrıyeten NVDIA GTX & AMD Radeon ekran kartları opsiyonları ile yüzlerce konfigürasyon yapma imkanı mevcut.

Ek olarak tasarımcıların gözdesi Quadro RTX serisi ekran kartlarının kullanılabildiği konfigüsaryonlarda, yeni kuşak iş akışlarını güçlendirmek için ışın izlemeyi, derin öğrenmeyi ve gelişmiş gölgelemeyi birleştiriyor. Yaratıcı ve teknik profesyonellerin şiddetli tasarım süreçlerini çarçabuk çözebilecekleri yeni Excalibur E600’ün sistemi üzerinde tüm RTX serisi ekran kartları da kullanılabiliyor.

Güçlü soğutma sistemi:

Yakın vakitte Excalibur 10.Nesil E600 masaüstü bilgisayar eser ailesi içerisinde yer alacak  “Açık Devre Sıvı Soğutma Sistem” RGB dizayna ve son derece güçlü ham husustan yapılmış pompa dizaynına sahip olacak. 

Excalibur E600 İşlemci Soğutma Sistemi olarak; harika işlemci performansı için ile birebir marka LGA 1151 Fan, LGA2066 soket yapılı hava soğutma sistemi ve kapalı devre sıvı soğutma sistemi olmak üzere üç farklı çeşit sunuyor.  Excalibur E600’de ayrıyeten, 1 x 12cm RGB Kasa Fan ve  2 x 12cm otomatik sürat denetimli siyah kasa fanı olmak üzere olarak 3 adet sistem fanı bulunuyor.

Eğlenceli güçlü bir tasarım:

Renkli ve temperli cam yan kapak bir dizayna sahip olan Casper Excalibur E600, metal ön paneli ile oyun tutkunlarına ve profesyonellere eğlenceli ve yüksek performanslı bir tecrübe sunuyor. Eser üzerinde bulunan RGB ledler ve gökkuşağı renkleri oyun keyfi ve performansını artırıyor. 4000 DPI Mouse ve WASD Ergonomik tuşlara sahip E600, RGB klavye ve 3733MHz DDR4 RGB HyperX ile de oyun tutkunları daha süratli ve keyifli oyun oynama tecrübesini yaşatıyor.

Dayanıklı toz filtresi ve 0.6mm kalınlıkta tasarımı ile sağlam ve uzun periyotlu kullanım imkanı sağlayan Casper Excalibur E600, 1200 Watt 80+ Platinum / 850 Watt 80+ Gold / 700 Watt 80+ Bronz / 500 Watt 85+ güç kaynakları opsiyonları ile kullanıcılar farklı opsiyonlar da sunuyor.

Başa dön tuşu