Vader Immortal sanal gerçeklik oyununun 1. bölüm fragmanı yayınlandı

Vader Immortal: Bir Yıldız Savaşları Sanal Gerçeklik Serisi isimli oyunun 1. kısmı çok yakında piyasaya sürülüyor. Oyunun resmi tanıtım görüntüsü ise Şikago’da düzenlenen Yıldız Savaşları Kutlama etkinliğinde gösterildi.

Oyun; ILMxLAB ve Hellblade: Senua’s Sacrifice isimli oyunu yapan Ninja Theory’nin iş birliği ile ünlü senarist David S. Goyer’in (Blade II, Batman Begins, The Dark Knight) kaleminden çıkacak senaryo kapsamında hazırlanıyor.

Sith’in İntikamı ve Rogue One ortasında kalan vakit diliminde geçecek ve 3 kısımdan oluşacak oyunda Mustafar gezegeni yakınlarında faaliyet gösteren bir kaçakçıyı canlandıracağız. Darth Vader’ın dev kalesinin de yer aldığı gezegende Vader tarafından yakalanışımız husus edilirken, Sith Lordu’nun verdiği bir vazifesi de yerine getireceğiz.

Oyun müddeti hayli kısa

Vader Immortal’ın 1. kısmı, ilkbahar aylarında ve Oculus Rift ile Quest aygıtları için piyasaya sürülecek. Yaklaşık bir saatlik kısa bir oynanış müddeti vadeden oyunun 1. kısmında, Lightsaber Dojo isminde başka bir mod da yer alacak. Bu mod’da mühlete bağlı kalmaksızın ışın kılıcımızı kullanma talihine sahip olacağız.

Aşağıda oyunun 1. kısım tanıtım görüntüsünü izleyebilirsiniz. 

Başa dön tuşu