Vivo iQOO Neo, Snapdragon 845 yonga seti ile uygun fiyat sunacak

Birçok akıllı telefon üreticisinin oyuncu odaklı alt marka oluşturduğunu gördük. Bunlardan biri de Vivo ve alt markası iQOO. Birinci modelini Mart ayında tanıtan iQOO, yeni bir model hazırlığında. iQOO Neo, isminden da anlayabileceğiniz üzere daha uygun fiyatlı olacak.

Snapdragon 845

İlk model olan Vivo iQOO, Snapdragon 855 yonga seti, 6.4 inç Full HD+ AMOLED ekran, 12 GB’a kadar RAM, 44W süratli şarj dayanağı üzere etkileyici özellikleri 447 dolarlık fiyat ile sunuyordu. Bugün firma tarafından paylaşılan posterde görülebileceği üzere Vivo iQOO Neo ise Snapdragon 845 yonga seti ile gelecek. Evvelki yılın amiral gemi modellerinde sıkça gördüğümüz bu yonga seti, görünen o ki fiyatı biraz daha uygun hale getirebilmek için tercih ediliyor.

Cihazın sızdırılan başka özellikleri üçlü art kamera, su damlası çentik dizaynlı 6.38 inç OLED ekran, 3.5 mm kulaklık girişi, ekrandan parmak izi okuma, 159.5 x 75.2 x 8.1 mm boyut vb. biçiminde sıralanabilir. Bu bilgilere TENAA sertifikası üzerinde ulaşıldı.

Snapdragon 845 yonga setli Vivo iQOO Neo modelinin tanıtım tarihi şimdi öğrenilemedi. Fiyat etiketinin ise 300 doları geçmeyeceği iddia ediliyor. Yani Snapdragon 845 yonga seti sayesinde kullanıcılara çok daha uygun bir fiyat sunulacağını söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu