Western Digital ISAF 2019’da yeni ürünlerini sergiledi

Güvenlik sistemleri, IT, akıllı binalar ve bina otomasyonu, yangın ve acil durumlar için tahlilleri kapsayan ISAF, Avrasya’nın en büyük sektörel aktifliği olarak İstanbul’un güvenlik ve emniyet alanında ticari bir merkez haline gelmesine 23 yıldır katkıda bulunuyor. Yıldan yıla büyümesini sürdüren ISAF, Türkiye’de nezaret dalının büyümesinin bir delili olarak görülüyor ve Western Digital, odağı ‘görmekten’ çok ileriye bakmaya taşıyan uçtan çekirdeğe nezaret portfölyosu ile bu büyümede yerini aldı.

Western Digital ISAF 2019’da yeni eserlerini sergiledi

ISAF 2019’da Western Digital’in Kurumsal Tahlilleri Tanıtıldı
Türkiye pazarı için Western Digital’in stantta sergilediği değerli tahliller ortasında WD Purple HDD, WD Purple MicroSD, Western Digital Ultrastar HDD ve JBOD Ultrastar Data60 ve Data102 eserleri vardı.

WD Purple 12TB HDD, emele yönelik yapay zeka (AI) özelliklerine sahip nezaret sınıfı bir şoför. AI özelliklerine sahip yeni DVR ve NVR sistemlerinde, art planda daima devam eden öğrenme ile yakalama anında AI ile tetiklenen olayların gerçek vakitli olarak algılanmasını takviyeler. Ayrıyeten 64 kameraya kadar takviye ve derin öğrenme teknolojisi sağlar.

7/24 kesintisiz görüntü kaydı kapasitesine sahip olan WD Purple microSD kart, sert hava koşullarına ve -25° ile 85° C ortası sıcaklıklar üzere çok derecelere karşı dayanıklığıyla fuara katılanların ilgisini çekti.

Kurumsal sınıf bir tahlil ve masaüstü şoförlerden 10 kata kadar daha fazla iş yükü kapasitesine ve özel derin öğrenme teknolojisine sahip olan Ultrastar HDD’de ilgi cazibeli eserler ortasındaydı. Ayrıyeten fuardaki standa yer alan JBOD Ultrastar Data60 ve Data102, hibrit depolama platformları, yeni kuşak ayrıştırılmış depolama ve Yazılım Tarifli Depolama (SDS) sistemlerinin ana ögeleri olduğundan dikkat çekti.
ISAF 2019’da Uçtan çekirdeğe nezaret tahlillerimiz ile bulunmaktan çok mutluyuz diyen Western Digital Türkiye Ülke Müdürü Arkın Balıkçıoğlu; bilhassa güvenlik sistemleri, IT, akıllı binalar ve bina otomasyonu, yangın ve acil durumlar bölümlerine yönelik WD tahlillerini tanıtmaya çalıştık. Balıkçıoğlu; “Western Digital’in yeni eserlerini, müşterilerimiz için gelişen data depolama gereksinimlerini karşılayacak birinci sınıf güvenilirlik ve performans sağlayacak formda tasarladık” dedi.

Başa dön tuşu