Western Digital, konsollar için WD_Black serisini tanıttı

Western Digital günümüzde yeni ilgi cazip tecrübelere erişim sağlamak ve oyun depolama alanlarını azamî seviyeye çıkarmadan daha fazla oyun alanını mümkün kılmak için PC ve konsol oyuncularına yönelik harici depolama tahlilleri portföyünü tanıttı. Tahliller, dalda birinci olarak bir oyun şoföründe SuperSpeed USB (20 Gb/s), USB 3.2 gen 2×2 temas noktası içeriyor.

Western Digital, PC ve Konsol Oyunları için Yeni WD_Black serisini tanıttı

Bugün piyasadaki oyunlar, artırılmış ve sanal gerçeklik üzere sürükleyici ortamlardan yararlanarak en son grafik teknolojilerini kullanıyor. Bu çağdaş uygulamalar daha yüksek performans ve evrak boyutlarını gerektiriyor ve kimi oyunlar 100 GB’lık evrak boyutlarına yaklaşıyor hatta aşıyor. Bu da piyasadaki en yeni oyunları denerken mevcut favori oyunlarını feda etmek istemeyen oyuncular için büyük bir dert manasına geliyor.

Halen piyasada bulunan WD_Black SN750 NVMe, hepsi tanınmış Western Digital kalitesi ve güvenilirliğine dayalı olarak, bu depolama zorluklarını gidermek için niyetli bir biçimde tasarlanmış ve amaçlanmış. PC ve konsol oyuncularının oyunlarını sınırsız oynamalarına yardımcı olmak için performans, kapasite ve güvenilirlik sağlıyor. Arttırılmış yükleme ekranı suratları sunan WD_Black SSD’ler sayesinde oyuncular sevdikleri şeye geri dönebilir: Galibiyet.

WD ve Microsoft’un ortak programı çerçevesinde yeni tahlillerden kimileri, Xbox Live Gold’un oyunculara sunduğu konsolda ve PC’de keşfedilecek 100’den fazla kusursuz oyundan oluşan bir kütüphanenin tüm avantajlarının keyfini çıkartmak için üç aylık Xbox Game Pass Ultimate üyeliği sunuyor.**

Oyunculardan mevcut performans ve kapasite sınırlamalarının oyun deneyimlerinin kalitesini nasıl etkilediğini daima duyduklarını belirten Western Digital Eser İdaresi, İçerik Tahlilleri Yöneticisi Susan Park; “Yüksek bir performans arayışı içinde olan bir oyuncu ister yıllardır oynuyor olsun, ister yeni başlamış olsun, biz bu tahlillerle onların en yeni sürümlere yer açmasına yardımcı oluyoruz. WD_Black portföyümüze yapılan en son eklerle, sıradan oyuncudan tanınan oyuncuya kadar herkesin eserlerimize erişmesini sağlıyoruz” dedi.

Ürün Özellikleri

WD_BLACK oyun portföyündeki yeni eserler:

• WD_Black P10 Oyun Şoförü:

◦ T 5TB2’ye kadar HDD – 125’e kadar oyunu fiyat (1)
◦ 3.2 USB 3.2 Gen 1 portlu taşınabilir form faktörü
◦ Konsol yahut PC oyun tecrübesini optimize etmek için yüksek performans
◦ Üç yıllık hudutlu garanti

• WD_Black P50 Oyun Şoförü:

◦ Dalda birinci 1980 MB/s’ye kadar sürate sahip bir oyun şoförü için evvel USB 3.2 gen 2×2 ilişki noktasına sahip SSD *
◦ Eski ve bedelli oyunları korumak ve yenilerini kurmak için 2 TB2’ye kadar ek depolama
◦ Beş yıllık hudutlu garanti

• WD_Black D10 Oyun Şoförü:

◦ HDD 8 TB2 kapasiteye kadar yükseltilebilir ve 200 oyuna kadar hafızada fiyat (1)
◦ Faal soğutma teknolojisi ile 7200 RPM’de 250 MB/s’a varan sürat *
◦ Üç yıllık sonlu garanti

• Xbox One için WD_Black D10 Oyun Şoförü:

◦ HDD, bir Xbox One oyun koleksiyonunu kaydetmek ve büyütmek için 12 TB2’ye kadar yükseltilebilir ve 300 oyuna kadar hafızada fiyat (1)
◦ Satın alma sürecine fiyatsız olarak dahil olan Xbox Game Pass Ultimate için üç aylık bir üyeliğidir **
◦ Aktif soğutma teknolojisi ile 7200 RPM’de 250 MB/s’a varan sürat *
◦ Üç yıllık hudutlu garanti

• Xbox One için WD_Black ™ P10 Oyun Şoförü:

◦ HDD 5 TB2 kapasiteye kadar yükseltilebilir ve 125 oyuna kadar hafızada meblağ (1)
◦ İki aylık Xbox Game Pass Ultimate üyeliği Xbox One ve PC’de ve Xbox Gold Live’da 100’den fazla oyun başlığına erişim sağlayan satın alma sürecine dahil.
◦ Xbox One oyun tecrübesini optimize etmeye yardımcı olan yüksek performanslı
◦ Üç yıllık sonlu garanti

Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

WD_Black P10 Oyun Şoförü, 2 TB ve 5 TB’lık modelleri ABD’de 89,99 – 149,99 dolar ortasında satılacak. WD mağazası. Xbox One için WD_Black P10 Oyun Şoförü, 3TB ila 5TB ortasında bir kapasiteye sahip olacak ve fiyatı ABD’de 109,99-149,99 dolar ortasında değişecek. Xbox One için 12TB kapasite ABD’de 299.95 dolar olarak fiyatlandırılıyor. Tüm fiyatlar modele ve kapasiteye nazaran değişmektedir. Xbox One için WD_Black P10 Oyun Şoförü, Xbox One için WD_Black D10 Oyun Şoförü ve Xbox One için WD_Black D10 bu çeyrekte satışa sunulacak. WD_Black P50 Oyun Şoförünün 4. çeyrekte sunulması bekleniyor. Tüm fiyatlar üreticinin önerdiği satış fiyatlarıdır.

Başa dön tuşu