Xiaomi Mi Band 4 Türkiye fiyatı açıklandı!

Xiaomi’nin ülkemizde gerçekleştirdiği aktiflikle birlikte Mi 9T modelinin fiyatını öğrenme talihi yakaladık. Firma, Mi 9T’nin akabinde bir sürpriz yaparak Mi Band 4 modelini de Türkiye için tanıttı. Yeni akıllı bileklik Avrupa’dan sonra ülkemizde de duyurulmuş oldu.

Mi Band 4 Türkiye fiyatı

Xiaomi Mi Band 4, birebir Avrupa’da olduğu üzere tek bir versiyon ile geliyor. NFC’li üst versiyon Çin’e özel kalacak. Ülkemize gelen standart sürümün fiyatı 299 TL olarak açıklandı. Ayrıyeten sesli asistan özelliğinin de NFC’li versiyonda olduğunu hatırlatalım. Yani ülkemizde sesli asistan ve NFC özellikli Mi Band 4’ü göremeyeceğiz. Birebir Mi 9T’de olduğu üzere Mi Band 4 de Temmuz ayı başı itibariyle çeşitli satış kanallarında yerini alacak.

Mi Band 4 özellikleri

Yeni Mi Band 4’deki en büyük değişim renkli ekran ile gelmesi. 0.95 inç boyutundaki AMOLED ekran, evvelki sürüme kıyasla yüzde 39.9 daha büyük. Ayrıyeten 135 mAh’e yükselen batarya kapasitesi sayesinde haftalar süren pil ömrü yerini müdafaaya devam ediyor. Bluetooth 5.0 desteği, bağlanabilirlik konusunda aygıtı yeni bir düzeye çıkarıyor. Bilhassa renkli ekran ile birlikte akıllı bileklik farklı saat arayüzleri, müzik denetimi üzere yetenekler kazanıyor. Son olarak 50 metre suya kadar dayanıklılığı bulunduğunu da belirtelim.

Başa dön tuşu